Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon érdekes, és persze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon érdekes, és persze bonyolult helyzet.huszonéves fiú, tizenéves lány, és még egy tizenéves fickó (én)?

Figyelt kérdés

bennem nem lehet könnyen megbízni, úgy értem, nem teszek semmi oylat, ami miatt bizalmatlannak kellene lennie velem az embereknek, mégis, nem bíznak bennem, amit általában nem bánok (tele vagyok titkokkal), de sajnos most nagyon komoly problémát okozott...

19 éves vagyok, a volt barátnőm 16... és akadt egy emberi szörnyszülött, egy 25 éves gyerek, aki mindent tönkretett... egész egyszerűen megtetszett neki a lány, és úgy gondolta, eltakarít engem...

sehogy sem volt képes rá... próbálta fenyegetéssel, próbálta megveretéssel, próbálta zsarolással, álnéven való információkiszedéssel, barátaim ellenem hangolásával, lányt rámküldött, hogy másszon rám, szóval az aljasság tárházának összes fegyverét felhasználta ellenem, de nem járt sikerrel...

ekkor, úgy gondolta, hogy elkezdeni ellenem hangolni a lányt... hogy aki ilyen ember, akinek titkai van, annak sok ronda dolog lehet az életében, meg hát ki tudja, hogy miket titkolok még... másik barátnő, stb...

rólam tudni kell, én inkább ösztönből, megérzésből, érzelemből cselekszem, nem észből, viszont ez a srác, ez túl okos, nálam sokkal okosabb...

én pedig közel sem vagyok okos (itt az okosságot főleg a játszmázásra értem, a taktikázásra, manipulálásra, a párkapcsolat, emberi kapcsolatok terén - egyrészt, nem tartom egyenes dolognak, másrészt, nem érzek élvezetet, ha ezt művelem, harmadrészt, nem igazán van érzékem hozzá), szerintem átlagos értelemmel bírok, inkább művészféle vagyok (ahogy a lány is).

nem tudom, miket mondhatott a lánynak, vagy miket tehetett, de a lényeg a lényeg, hirtelen a lány kezdett elhigedülni, dühkitörései lettek, fejemhez vágott olyan dolgokat, amiket nem is tettem, én pedig hiába kérdezgettem, nem válaszolt...

nem tudtam kiszedni belőle semmit, olyannyira lealacsonyodtam már, hogy egyszer bőgve kértem, hogy végre jöjjön már ki a házból, és beszéljük meg, mert nem értem, mi folyik itt - a haszna az lett, hogy kihívta a rendőröket, és fel lettem jelentve zaklatásért...

most ugye nem csak nekem bizarr ez az egész?

na de a lényeg... ennek a feljelentésnek már pár hónapja, és azóta nem tudom elfelejteni, főleg, ohgy nem értem, miért tette, voltaképp magyarázat nélkül - és a legszörnyűbb, hogy lehet, hogy az a szörnyszülött magyarázott be neki valamit...

én ezt az egészet, magyarázat nélkül nem tudom lezárni, és ugye tőle nem kérdezhetem meg a dolgot - fel vagyok jelentve, és gondolom első alkalommal rohanna a rendőrségre, ha írnék neki valamit...

egész egyszerűen nekem még nem volt fontos így senki, és nem értem, hogy mi történt - nem tettem semmit a világon, ami miatt így kellett volna alakulnia a dolgoknak...

tudtok valamit javasolni?? valami kiutat kellene ebből találni, na de persze nem úgy, hogy szimplán elfelejtem az egészet, és teszek az egészre...

fel nem tudom fogni, hogy tehette ezt velem...


(bocsánat a zavaros, itt-ott értelmetlen szövegért, de agyilag nagyon mélyr süllyedtem, a gondolkodás is nehezemre esik, olyan szinten összeomlottam, testileg is...)


még valami: amit látok, itt-ott, megnyilvánulásait a lánynak, interneten, mintha teljesen a másolata lenne ennek a huszonéves gyereknek... valamint, ami még érdekes, hogy a huszonéves gyereknek elvileg van egy barátnője (szintén huszonéves), úgyhogy ez még zavarosabbá teszi a helyzetet...


2011. szept. 2. 22:23
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
16%
ha olyan szent lennél, nem hagyott volna el a barátnőd
2011. szept. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
szóval sem mondtam, hogy szent vagyok, de néha nem igazán értik az emberek, mit miért teszek. vagy hogy egy dolgot miért nem mondok el (pedig nagyon egyszerű, mondok egy példát: kényes dolog, amiben segítenem kell egy barátomnak. hazudni nem szoktam, így inkább hallgatok, vagy csak féligazságot mondok)
2011. szept. 2. 22:32
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Pedig azt kellene, hagyni a fenébe. Aki ilyen könnyen befolyásolható, és inkább hisz egy idegennek, mint a párjának, úgyis alkalmatlan a kapcsolatra.
2011. szept. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
48%

Érdekes, hogy a volt barátnőd és még mindig elég jóban voltatok. Te szakítottál vele?


A szüleivel nem tudsz beszélni? Ahhoz még nem tűnik túl idősnek. Nincsenek barátai akiktől megtudhatnád hogy miket mondott a srác? Gondolom tőle nem akarod megkérdezni személyesen, de ha csak ez marad...

2011. szept. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
48%

csaj dobott

éld túl


amúgy meg a megveretés és zsarolás - vagy tegyél feljelentést, vagy verd ki a fejedből a hallucinációidat skizo

2011. szept. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

őszintén, én megkérdezném személyesen, de mióta a rendőr vitt el, elég nagy a kockázatot, hogy újból így lesz, és mivel nem volt még tárgyalás (mert lesz), lehet előzetesbe is csapnak.

nem, szakításnak nyoma sem volt, épp ez a legdurvább az egészben. barátaival nem vagyok jóban, eggyel hellyel-közzel megvagyok, próbáltam puhatolózni, de azt mondta, ebből ki akar maradni, úgyhogy az veszett fejsze...

anyja levegőnek néz, apja pedig nem lakik velük.

2011. szept. 2. 22:38
 7/38 anonim ***** válasza:
73%
"nem, szakításnak nyoma sem volt," te valami debil vagy? ha nem beszél veled a csaj és feljelent, mert zaklatod, akkor szakított veled
2011. szept. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hosszú távon nem kifizetődő egy olyan lány aki rendőrt hív mert felteszel egy kérdést. Szerezz inkább egy erősebb idegzetűt.

Érdekelne hogy mennyit voltatok együtt azért.

2011. szept. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
A szakítás az, ha szépen a párod elé állsz (távkapcsolatban egy levél is megteszi), és udvariasan, de érthetően kijelented, hogy vége van.
2011. szept. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
szóval, ha mondjuk te mész az utcán, és a jóbarátod mondjuk főbelő (túléled), ok és előzmény nélkül, akkor te ezt úgy mondanád, hogy "megromlott a viszonyotok"?
2011. szept. 2. 22:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!