Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 24 éves fiú vagyok 10 hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves fiú vagyok 10 hónap után szakítottunk a barátnőmmel. Ő újra akarja kezdeni. Belemenjek?

Figyelt kérdés

Ő egyébként 20 éves.

A kapcsolatról pedig:

Az első komoly kapcsolata mindkettőnknek. A legnagyobb probléma az ágyban van. Ő még szűz. A probléma pedig akkor kezdődött, amikor elmentem HPV vizsgálatra, hogy teljes értékü petting legyen köztünk úgy, hogy kapjak orált. Nem kaptam. Telt múlt az idő és akkor sem. Sok veszekedés okozója volt ez. Az aktussal is megpróbálkoztunk. Sajnos nem jött össze egyik próbálkozás sem és igen ritkán próbálkoztunk. Az utóbbi időben tovább fajultak a dolgok. Ő rengeteget tanul és mindig fáradt és nagyon ritkán volt kettőnk közt akármi is. Ez engem feszültté tett, később ez újabb veszekedéseket eredményezett. Ő pedig kevésbé kívánt. Mégritkábbá váltak az egymás kényeztetésével töltött pillanatok. Még több veszekedés és vége lett.

Elég rossz az is, hogy első szerelmei vagyunk egymásnak és nem is feküdtünk le.

Ti milyen változás esetén mennétek vissza a lányhoz?

A lányok véleménye is érdekelne.


2012. márc. 26. 23:37
 1/6 anonim válasza:
Semmit ne tegyél ne is járj vele újbol mert a probléma vissza fog térni és csak idő pocsékolás !
2012. márc. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha megpróbálkozott egy terápiával.
2012. márc. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem sikerult? miert nem?! nem talaltad a lyukat? es ,iert nem kaptal oralt? te adtal oralt neki? bocs csak olyan nem ertheto modon fogalmazol. mirol is van szo?! en mar voltam lannyal akit kivantam de nem engedte hogy szeressem az agyban, hogy kieleguljek vele. ugy ott hagytam mint a filmekben. annal rosszabb nincs amikor imadsz valakit, vonzodsz hozza, megengedi hogy simogasd ot, csokold, nyalogasd a testet de a puncusa az el nem erheto. aztan alhasi fajdalmakkal ebredsz minden eset utan. az ilyen lany menjen apacanak baxxa meg.
2012. márc. 27. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha újra össze jössz vele, akkor tapasztalatlan idióta vagy. Rahedli csaj van, ismerkedj másokkal.
2012. márc. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Orulok, hogy lany velemenye is szamit neked. Ime.. Szerintem ha tenyleg ugy van hogy elso szerelmei vagytok egymasnak, megeri adni meg egy eselyt, ne hagyd , hogy elveszen az ami igazan eltet teged.. amugy a lany reszerol ez egy jel hogy megbanta es rajott hogy nelkuled nem jobb az elete.. Probald meg.. Egy masik megoldas... hogy egyszeruen gondolj arra hogy ha teged kene visszafogadni mert megbantad amit tettel, hogy esne es mit varnal el.. egy uj eselyt.. Donts szived szerint (18/L)
2012. márc. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Találkozz vele első alkalomkor próbáld megdugni, ha még mindig nem hagyja akkor ne pazarolj rá több időt.
2012. máj. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!