Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratommal szakitottunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratommal szakitottunk, majd 3 honap utan kibedkultunk, de folyton rettegek, hogy megint elhagy, mit tegyek?

Figyelt kérdés
szepen viselkedik ,bocsanatot kert latszolag megbanta ,hogy szakitott velem par honapja ..de nem tudom,barmennyire szepen viselkedjen mar nem tudok megbizni benne es felek minden nap ,hogy megint elhagy..es akkor verhetem a fejem a falba ,hogy miert bekultem ki vele...
2009. jún. 15. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi volt a szakitas oka? En azon a velemenyen vagyok, hogy egy kapcsolathoz ket ember kell, es a szakitashoz is altalaban 2ember kell. Adott okot a baratod, hogy miert szakitott veled? Es meddig voltatok egyutt a szakitas elott?
2009. jún. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
9 honapot voltunk egyutt ...okot nem adott...allitolag bebeszelte maganak ,hogy nem kellek neki...de aztan rajott ,hogy nem igy van...szovegek...
2009. jún. 15. 08:50
 3/7 anonim ***** válasza:

jogos a félelmed... DE lehet, hogy a fiú is éppen ezen agyal és rágja magát...nem gondolod, hogy ő is ezeket gondolja? (vajon a barátnőm most mit fog tenni? kivel van? mit csinál?) lehet, hogy ő is ugyanúgy fél mint te...hogy elhagyod vagy ilyenek... és attól még, hogy elhagy attól miért kell a falbaverned a fejed? (najó ezt pont én mondom) az a lényeg, hogy egy fiút ne tarts túl szűk pórázon de ne is esen le a póráz...lazán de diztosan.!

hanetántán mégis elhagyna akkor keress magadnak egy másikat! akármennyire is fáj! de ez a te döntésed.. vagy vársz rá megint, hogy jöjjön visza hozzád... vagy keresel egy msik fiút aki nagyobb becsben tart téged! nem csak egy pasi létezik a világon!

minden a te kezedben van!(nameg az övében..) de a te döntésed a tied! és senki nem tudja elvenni tőleed!

ezt jegyezd meg!

és ne légy szomorú!(vagy legalább próbálj meg nem az lenni) mert az hatással lesz a környezetedre is pl:szülők, barátok akik nagyon szeretnek téged és ők is szenvedni fognak, hogy te szenvedsz...najó abbahagyom a regényírást. de ha baj van irj ide:xuting@freemail.hu

vigyázz magadra! belőled csak 1 van és ne csinálj hülyeségeket! ne magadat tedd tönkre!

na szia:)

2009. jún. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rettegésben nem lehet élni, és előbb utóbb odavonzod magadhoz a rosszat.
2009. jún. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
duma duma, ami egyszer elkezd romlani, rohadni az nem lesz olyan mint régen...Mint egy rothadó gyümölcs.
2009. jún. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hagyd el te! :) Ez az egyetlen tuti megoldás... ;)

Hogy a köcsögösködésen kívül legyen valami használható is: Ilyet én is csináltam, csak én a pasi voltam (a másik fél). 1 év múlva megint szakítottam... :S Nem fog működni...

2009. jún. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Bármennyire is fájni fog, fejezd be te.


Az exemmel egyszer újra kezdtük kb. 2 hónap után. Másfél évig gyötrődtünk még egymással, amíg végleg szakított velem. Ezalatt én attól való félelmemben, hogy ismét elhagy teljesen feladtam önmagam, az igényeimet, a vágyaimat. Csak az volt fontos, nehogy olyan dolog történjen, amiért ismét elhagy.


Most már több év távlatából és egy igazi, boldog kapcsolatból látom csak tisztán, hogy sokal többet ért volna, ha akkor erőt veszek magamon és nem békülök ki vele.

2009. jún. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!