Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érez egyáltalán valamit irántam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érez egyáltalán valamit irántam?

Figyelt kérdés

Már 1 éve ismerjük egymást, csak volt párunk és soha nem tekintettünk "úgy" egymásra. sajnos elég szegényes lesz a találkozási lehetőség, mert 100km van köztünk és a munkánk miatt, csak hétvégente tudunk találkozni, és akkor sem mindig...

2 hónapig ismerkedtünk, sokat beszélgettünk, de nem volt semmi komolyabb.(még csók sem) 1 hete viszont eldöntöttük hogy megpróbáljuk, mert fontosak és szimpatikusak vagyunk egymásnak. Én már kb. 1 hónapja többet érzek iránta, bár még nem szerelmet szerintem, de el tudnám képzelni vele a jövőmet, mert nagyon sok olyan tulajdonsága van, amit nagyon becsülök és tisztelek benne.

Viszont az ő érzéseivel nem vagyok tisztában, mert soha nem mondja, vagy írja. Hiányzom neki, fontos vagyok neki, velem akar lenni...(ezeket és ilyeneket szokott hangoztatni), de a viselkedéséből nem ezt látom. Úgy érzem h minden fontosabb nálam, velem a neten már csak akkor beszél, ha lerendezett előtte mindent(persze itt nem fürdésre kell gondolni, hanem "kötelező" heti 2 alkalom póker, meg netes játék, meg hasonlók) és az a gond, hogy mire rám kerül a sor, az napi 1-1.5óra, de volt hogy 2 napig sem beszéltünk. Eltűnt. És ugyan utólag megmagyarázta h miért, de elég fura nekem.

Valahogy nem tudom róla elképzelni, hogy másik csaj lenne a dologban, mert az nem ő lenne, de manapság már semmin se lepődök meg és nem is látom, mondhat nekem bármit, ha rákérdezek.

1 hónapja tudja már a számom, de 1 hónap alatt, csak 4 sms-t küldött, egyszer sem hívott...bár itt sokszor beszélünk, de ennél nekem egy kicsit több kell, hogy biztos legyek magamban és a kapcsolatunkban.

Mit érezhet irántam? Van ragaszkodás, de benne még nem oly erős, mint bennem? Vagy nem tud beszélni róla? Vagy fél egy újabb csalódástól és nem mer még megnyílni teljesen? Miért hanyagol sokszor és miért nem szakít rám több időt? (holott azt írja h szeretne többet velem lenni, de nem megy...pedig tudom h menne, ha igazán akarná)

Mit gondoltok?


2012. márc. 27. 09:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy szerelmes férfi tűzön vízen átmegy a szeretett nőért.

Nekem ez a tapasztalatom.

22/L

2012. márc. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Itt még haverságról se nagyon van szó, nem hogy szerelemről!


Csak beszélget veled, amikor épp unatkozik, nekem ez jön le.


Ha valamit akarok egy nőtől, azért teszek, nem a póker után írok neki. Meg hitegetem össze-vissza. Szerintem te tapadsz egy kicsit rá, és mivel nem akar megbántani, így hárít, de esze ágában nincs kapcsolatba kezdeni vele. Maximum annyit el tudok képzelni, hogy pár szex és kész, de az sem biztos.


28/F

2012. márc. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

de pont h már kapcsolatban vagyunk.

és nem féltem őt. szókimondó, ha baja lenne valamivel megmondaná, eddig is így volt. ha nem akarna kapcsolatban lenni velem, akkor az 1 éves barátságunk után azt is megmondaná. érzem és tudom h akarja, mert komoly srác és már ő is megakar állapodni. csak a viselkedése nem igazán tetszik, csak nem tudom h szóvá tegyem-e...

lehet neki eddig ez volt a normális. nem tudom hogy eddig milyen kapcsolatai voltok(nem volt sok) és az is meglehet neki több idő kell. nem tudom. én csak gondolkodok, hogy mit tehetnék vagy mire gondoljak...

2012. márc. 27. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!