Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon tetszik egy fiú az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy fiú az osztályban! Hogyan közeledjek felé?!

Figyelt kérdés

Már 6 éve az osztálytársam, és nagyon bejön, kedves stb.

Most van "csaja" , de szerintem ezt nem igazán lehet járásnak nevezni, amit ők csinálnak. Hébe-hóba fogják egymás kezét, de ha viszont egyszer együtt vannak, akkor el nem lehet őket szakítani. Csókolóznak meg mindig ölelgetik egymást, és ez engem nagyon zavar. Nem nézek oda meg minden de... akkor is b..ssza a csőrömet na . : dd

Volt már jónéhány fiú aki tetszett és tisztára belé voltam esve...... de Ő más! Úgy érzem, hogy belé valóban szerelmes vagyok! Próbáltam vele beszélgetni, de ha a szemébe nézek, valahogy mindent elfelejtek!!!

Az 1ik haverjának /akivel én is jóba vagyok/ elmondtam, hogy szerelmes vagyok belé. Ő azt mondta hogy lép az ügyben és finoman rákérdez a témára... DE...

Tegnap elmondta, hogy kb. úgy 3 napja elmondta neki, hogy szerelmes vagyok belé! AZT HITTEM MENTEN KIHERÉLEM!!!! :@@

De még nem mertem megkérdezni tőle, h esetleg rólam mi a véleménye.... mit csináljak???? S.O.S. !

köszi,

egy szerelmes lány, > 12/L <


2012. márc. 27. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Sodródj az eseményekkel.
2012. márc. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne szakítsd szét őket ha jól meg vannak, az köcsögség lenne. Neked meg inkább tanulni kéne mint szerelmeskedni, majd ráérsz 3 év múlva is, de még az se lesz az igazi.
2012. márc. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

12 éves..... Aúúúúúúúúúúúúú......

Kurv@ öreg vagyok. :(

2012. márc. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
31%
12 évesen mi közöd a szerelemhez? Még dugni sem tudtok.
2012. márc. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

am a szerelemnek nincs sok köze a dugáshoz! :D

ha 2 ember szereti egymást, akkor nem kell feltétlenül dugni!

Tudom, hogy a mai világban csak a dugás meg a szex a fontos, meg egyes emberek csak a dugásért keresik egymást... ez van! én kivétel vagyok!

2012. márc. 28. 10:01
 6/8 A kérdező kommentje:
mert egy 12 évesnek nem lehetnek érzelmei?!
2012. ápr. 10. 11:27
 7/8 anonim ***** válasza:
kérdező nem szegedi vagy véletlenül? :)
2012. ápr. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos nem ://
2012. máj. 3. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!