Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » S. O. S :Tetszem neki, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S :Tetszem neki, vagy csak szórakozik?

Figyelt kérdés

A Story a következő: Kb. 3hónapja kerültem az új munkahelyemre, és a kollégám az utóbbi 1hónapban teljesen máshogy viselkedik velem, ha ketten vagyunk hosszan a szemembe néz, mosolyog,"normális", amikor többen odajönnek hozzánk, akkor átveszi a bunkó stílust és bunkózik..Utána meg bocsánatot kér... Egyik pillanatban csokit, hoz nekem, másik pillanatban meg nem tudom mit akar.

Sokszor néz mélyen a szemembe, mondta már hogy szép vagyok, meg hogy neki tetszik egy lány, és mikor rákérdezek hogy néz ki, stb nem válaszol csak mosolyog, azt mondja majd ha lesz vmi akkor majd megtudom.... nem értem! és megőrit!!! Tényleg tetszem vagy csak szórakozik? Jah és hozzá kell tenni a közelembe kihúzza magát, ha beszélgetünk akkor egész testével felém fordul, leutánozza a mozdulataim... És pár napja már egyre közelebb jön hozzám...

Jah és 26 éves..,


2012. febr. 19. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:

most csak azt vűrod tőlünk, hogy azt mondjuk: "igen, perszehogy tetszel neki"

ne minket győzögess...ha vmit akar, úgyis összejöttök...vagy nem

2012. febr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
tetszel neki, és most játszadozik Veled:) ezt hívják flörtölésnek...már amikor kettesben vagytok:))amikor meg többen odajönnek, játsza a menő csávót...ha így viselkedik Veled, azt kell átgondolnod, hogy akarsz-e így vele járni. Ha igen, akkor csak nyugodtan nézd Te is hosszan rá, titokzatosan, és csak mosolyogj...menj bele a játékba:)) jó lesz ez nagyon:)))
2013. febr. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!