Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járjak vele, vagy mondjam meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járjak vele, vagy mondjam meg neki, hogy ne, végezzünk? Bővebben lent! (L)

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz, de akinek van ideje, olvassa el! Köszi! :)

Neten megismertem egy fiút, majd beszélgettünk, ő szerelmes lett belém és még akkor be is vallotta. Nagyon szerelmes volt, mindent megtett volna értem. Mondta, hogy az én városomba fog továbbtanulni jövőre, így rendszeresen találkozhatunk majd és nem kell távkapcsolatban élni. Én mondtam neki, hogy én akkor egyezem bele a járásba, ha már láttuk egyszer egymást minimum egyszer. De sajnos nem így történt, hamarabb járni kezdtünk, részemről nem is azért, mert én is ténylegesen ennyire szerettem, hanem nagyon kedves volt velem és élveztem, hogy van egy fiú, aki őszintén szeret. Így jártunk...neten...még egyszer sem találkoztunk. Viszont én az első hét után átgondoltam az egészet, így még azelőtt terveztem, hogy szakítok vele, mielőtt szerelmes leszek belé. Szakítottam is, a fiú nagyon elkeseredett, én megsajnáltam és bűntudatom is volt, hogy egy héten keresztül elhitettem vele, hogy én is szeretem őt. Megsajnáltam és bűntudatom volt, majd egy gyenge pillanatomban visszamondtam a szakítást, így újra jártunk. Boldogok voltunk, egy idő után én is teljesen belé szerettem (kb. 1 hónap után). Azóta viszont történtek dolgok. Egyszer egy külföldi lánnyal webcamerázott, mondta, hogy hogy csak a nyelv gyakorlása miatt beszélget vele. De nekem szarul esett és tiszta ideges lettem, mert webcamerázás közben nekem meg nem írt vissza, csak 20 percenként. Mondta, hogy nyugodjak meg és bízzak meg benne, mert ő nem csal meg és engem szeret. Olyan is volt, hogy feltörték a Facebook fiókját és szakított velem valaki az ő nevében. Viszont egy másik probléma is közbejátszott, mivel ő úgy tervezte, hogy Németországba megy továbbtanulni, de ugye miattam az én városomba jelentkezett. Ő egyébként nagyrészt német, de Magyarországon lakik. És kb. 2 hónapja megírta nekem, hogy múltkor nem is beszélt azzal a külföldi lánnyal, csak engem idegesített és tett féltékennyé. Meg azt is leírta, hogy nem is törték fel a Facebook fiókját, csak élvezte, hogy idegesít és le akart engem tesztelni. És ő ezeket azért vallotta be (állítása szerint), mert nem bírt volna ilyen hazugságok közt velem együtt lenni, mert bűntudata lett volna. És azt is leírta, hogy ezek után, hogy bevallott mindent, még inkább nem mer a szemembe nézni, így inkább mégis Németországba megy továbbtanulni. Ő egyébként utálja Magyarországot. Na, és ez még nem minden! Az unokanővére, aki szintén német és Németországban lakik zenél és énekel legjobb barátnőjével, viszonylag híresek is Németországon belül. És nemrég kiment Németországba és elkezdett áradozni, hogy itt van mögöttem az unokanővérem meg a barátnője, aki igazi árja, és olyan cuki a pofija, meg a sportos, kigyúrt combja is, feneke kerek és feszes, melle is nagyon szép, a szeme kéken ragyog. Ilyeneket mondott az unokanővére barátnőjéről. Így is éppen sokat veszekedtünk akkortájt, és volt pár problémánk is, de nekem itt elszakadt cérna és mondtam pár "kedves" dolgot neki, mondjuk ő is nekem. De utána elnézést kért, hogy nem tudja mi volt vele, de tényleg olyan szép az a lány stb. Én mondtam, hogy egy legeslegutolsó esélyt adok neki, de azzal vigyázzon, mert tényleg utolsó esély, hogy még meg tudjak benne bízni, de megemlítettem, hogy már a szakítás gondolata is felmerült bennem. Erre ő megírta, hogy jó szakítsunk, és ő összejön azzal a bizonyos lánnyal, aki olyan szép és az unokanővére barátnője. Tehát szakítottunk, de ő még aznap összejött ezzel a bizonyos lánnyal. Erre kb. egy hónapra megírta, hogy hülye volt, és bűntudata van, hogy mit tett velem, és rángatózik és nem tudja mi van magával, és nem bírja abbahagyni a rángatózást, és kijárt a szája, hogy igazából nem is ismeri az alábbi 2 lányt, akik közül az egyik az unokatesója, a másik annak a barátnője, aki egy idő után a leírtak alapján a csaja is lett az exemnek. Aztán megírta, hogy de, de ismeri őket, és nem tudja, hogy miért mondta azt, hogy nem ismeri őket! Nem tudom, mi volt, össze-vissza beszélt. Teltek a napok, mindig írogatta nekem, hogy éppen most a barátnőjével fekszenek az ágyban, meg filmet néznek és csókolóznak, de utána megírta, hogy nem tartozik rám, így nem mesél többet. Én megírtam neki, hogy ez tényleg nem tartozik rám és nem én kérdeztem, hanem mindig ő kezdett magától mesélni a magányügyeikről. Aztán beszélgettünk-beszélgettünk, sokszor nagyon rondákat is mondtuk egymásnak, de egyszercsak kibékültünk és megint ott tartunk, hogy engem szeret. Megkérdeztem, hogy jár-e még azzal a csajjal, mondta igen. (???). És mondta, hogy a barátnője tudja, hogy az exem érez még valamit irántam. De mondta, hogy szeret, de várjunk nyárig és akkor eldönti, hogy Magyarországon vagy Németországban tanul tovább, és hogy járjunk-e vagy sem. Mert most még azzal a másik lánnyal jár. De szerintem a mostani csajára is nézve **** bunkóság, hogy nekem írogatja, hogy szeret, vele meg jár. És ez nekem se esik túl jól. És most így állunk, és megint nagyon kedves velem és érzelmes meg minden, de én nem akarok vele járni, mert tudom, hogy milyen hazudós és bunkó is tud lenni, de néha meg beleesek, abba a csábításba, hogy akarok járni vele. És én azon az elven vagyok, hogy azt a 2 lányt nem is ismeri, ezt is csak hazudta.

1. Egyszer gyenge pillanatában ezt el is árulta.

2. Egy normális lány már százszor szakított volna vele, ha tudná, hogy a pasija más lányba (is) szerelmes.

És múltkor pis pont áradozott, hogy a csajával néznek valami Scary Movie-t, és tőlem is kérdezgette, hogy láttam-e már a sorozat részeit. Ez volt kb. egy hete. És mostanában sokszor mondogatja, hogy horrort néznek meg ilyenek, és most az Facebook üzenőfalára az unokanővére kitett valami Scary Movie-s youtube linket, és ezért is gondolom, hogy hazudott nekem az exem, hogy egyáltalán ismeri őket, mert már ezt egy hete nézték, meg ott vannak egész nap együtt, és több millió témájuk lehet még aznap, de az unokanővére PONT azt a horroros linket tette ki az üzenőfalára. (régebben, mikor elárulta, hogy nem ismeri őket, akkor azt is elárulta, hogy az unokanővére nincs is fent Facebookon, és az "unokanővére profilja" is az övé, szóval véleményem szerint saját maga posztolta ki saját magának a videót).

Köszönöm, aki elolvasta! És írjatok véleményt! Tudom, a leírtak alapján rám is lehetne "szép" szavakat mondani, de légyszi ezeket mellőzzétek, tudom, sokszor voltam én is h*lye és meggondolatlan, de mindenkivel előfordul, és a az alábbiak írása közben magam is elmosolyodtam sokszor, mert mintha mindketten (főleg a volt pasim) tiszta őrültek lennénk, és én is tiszta abnormális vagyok, hogy elhittem neki dolgokat.


Mindketten 15 évesek vagyunk, ő most nyolcadikos, én kilencedikes vagyok, de ő idősebb nálam egyébként (1-2 hónappal).


KORT ÉS NEMET ÍRJATOK!

És légyszíves tényleg ne oltsatok be, mert jól látom én is, hogy sokszor nem cselekedtem helyesen, és mit nem kellett volna megtenni. Inkább építő kritikákat szeretnék kapni, és ha van valakinek ideje, akkor privátban is szeretnék erről még beszélgetni.


Egyébként a kérdést azért most tettem fel, mert mosz ott vagyok, hogy teljesen köztesen érzem magam vele szemben, mert ha vele beszélek, akkor érzem azt a kis lángot, mint amit szerelemnél szoktunk érezni, viszont ha szakítanánk, akkor nem lennék szomorú, mert nem vagyok belé szerelmes.

És most kell döntenem, hogy adjak neki mlg egy esélyt vagy zárjam le a kapcsolatunkat örökre. Ő azt mondta, várjunk nyárig...hogy addigra mi lesz, és hogy döntsön, hogy hol tanuljon tovább és járjunk-e.


Na, köszönöm nagyon szépen, aki elolvasta!


2012. márc. 27. 15:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Azta ez egy kesz regeny.. :))))
2012. márc. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
légyszi írd már le ezt max 6 sorban :) csak a te érdekedben. ezt ember nem fogja elolvasni.
2012. márc. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy tanácsom lenne: ne e net-en élj! Menj ki a szabadba, beszélgess hú-vér emberekkel. Tudom más generáció vagyok a rengeteg (26!) évemmel, de az én időmben a járni, az tényleg azt jelentette. A virtuális sztrádán hogy sétáltok? Szóval szerintem: net-vitézt végleg leszerelni, törölni. Barátnőddel menjetek el fagyizni és mosolyogjatok a valódi világra :D. Még az igazi is szembe jöhet!!!!
2012. márc. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

köszi. :)


igen, leírhattam rövidebben is, de ebben olyan sok az apró, de egyben fontos részlet is. :/

2012. márc. 27. 15:39
 5/16 A kérdező kommentje:
és bocsi a sz@r fogalmazásért, de olyan fáradt vagyok, mostanában későn fekszem, mert tanulnom kell, és most hétvégén az óraátállítás is... -.-
2012. márc. 27. 15:41
 6/16 A kérdező kommentje:
de szerencsére a mai pihis nap, mert holnap nem lesz suli. :)
2012. márc. 27. 15:41
 7/16 anonim ***** válasza:
fú. beletelt egy kis időbe, de én is írtam már ki ilyen regényt, és azt is tisztességgel elolvasták, most vezekeltem a bűnömért :). jól látod, ez egy bunkó, hazudós paraszt, aki még annyira éretlen, hogy azt hiszi, vicces ilyen játékokat játszani. nekem az egyik volt barátnőm volt ilyen. eleinte nagyon kedves volt, aranyos, jó barátnő, aztán egyszercsak megváltozott, hazudozni kezdett, folytonosan hátbaszurkált mindenkit, és a legjobb barátnőmmel eldöntöttük, hogy ennek vége. leráztuk a csajt. de még így is csomószor visszatáncoltunk hozzá (főleg a barátnőm, de én is, és ezt rendesen ki is használta arra, hogy lerombolja a barátságunkat, mert rajta keresztül ismertük meg egymást, de nem sikerült neki). hogy miért? mert mindig esküdözött (sose tartotta be) hogy megjavul, kedveskedett, megint jó barátnő lett, és mert hiányzott a régi barátság, és azt akartuk visszakapni, de az már örökre elúszott. azóta két év telt el, és egy jó éve szívódott fel végleg a régi barátság utáni vágy. tisztázzuk: nem szereted a srácot, belátod, hogy többször becsapott, és nagyon helyesen nem is akarsz vele újra összejönni. de vágysz azután a kapcsolat, azután az érzés után, ami már elmúlt. nem fog visszajönni, ennyit elárulok. biztos te is ismered ezt a mondást (mi első osztályban mindig ezt írogattuk egymásnak az emlékkönyvbe): "A barátság (esetedben párkapcsolat) arany fonál, de ha egyszer elszakad, összekötni ugyan lehet, de a csomó megmarad." Akkoriban még nem sejtettem, hogy ez milyen igaz. Gondolj a ti esetetekre: annyi csomótok van, hogy már egy gombolyagot tartasz a kezedben, nem fonalat. ez nem párkapcsolat, ez egy ragaszkodás. én azt mondom, engedd el, járkáljon a képzelt és teremtett barátnőivel, mert ha ilyen gyerekes, többet nem érdemel. neked lesz jobb. 15/L
2012. márc. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
köszi, a válaszod hasznos volt. és teljesen igazad van....lehet, hogy már csak a "régi időkre" vágyom vissza...
2012. márc. 27. 15:45
 9/16 anonim ***** válasza:

15 éves...Összevissza hazudik, dolgoznak benne a hormonok. Dehogy szerelmes, azt sem tudja szerintem hogy mi az :/

Amúgy meg ha csak net kapcsolat akkor nemértem mit vagy úgy oda? Ez csak távkapcsolat...Ráadásul élőben nem is találkoztatok, én ezt így nemigazán nevezném rendes kapcsolatnak...

De te tudod.

16L

2012. márc. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
szerintem se (volt) normális. :/
2012. márc. 27. 15:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!