Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit tegyek, hisz az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Liaz kérdése:

Nem tudom mit tegyek, hisz az egyik legjobb barátom! Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni, mivel tanácstalan vagyok. Van egy lány akit 2 éve ismerek és az egyik legjobb barátom,talán a legjobb...és október óta szerelmes vagyok belé, de nem tudom, hogy mondjam el neki. Félek, ha elmondom és nem jön össze, elveszítem őt és azt végképp nem szeretném akkor inkább meg se próbálom az egészet. De mégis bánt, hogy nem tudom mit mondana. Hihetetlenül megértjük egymást és bármiről tudunk beszélni,órákat. Talán mondhatom egy tökéletes lány, a hibái pedig...egyszerűen megbabonáznak :) Beleszerettem, mégsem merem neki elmondani... :/
2012. márc. 27. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Később meg bánnád, hogy nem tetted meg. Az öcsém is ebben a cipőben járt, először a lány elküldte a francba, de fél év próbálkozás után összejöttek. Ők is közeli barátok voltak, nagyon jól megértették egymást.. és most járnak.. nem tudom mennyi ideje, nem tartom számon, de járnak.

Próbáld meg! Nekem személyesen is van egy jó tapasztalatom a barátságból szerelemre, de mi azóta szakítottunk. Egy évig voltunk együtt, de azóta is barátok vagyunk és rendszeresen beszélünk.

2012. márc. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Csak félek, hogy ha elutasít később más szemmel néz rám mint eddig.


19/F

2012. márc. 27. 20:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez benne van a pakliban, én csak azt mondom, hogy nekem is bevált, szóval nem reménytelen. Tudom hogy nehéz. Döntsd el, hogy mi fájna jobban: Biztosan jó barátok maradtok, de sosem tudod meg, mit válaszolt volna - lehet hogy ő is szeret, vagy ha tudod, hogy nem szerelmes beléd és elhidegül tőled, mert tudja, hogy te hogy érzel és ő nem ugyanazt érzi?


Amúgy ha megtudja, hogy szereted és nem tetszik neki a dolog, akkor még mindig visszakaphatod, mint barátot, ha elég időt szentelsz rá és a baráti kapcsolatotokra.

Nem tudom mondjuk az mennyire lenne jó, ha szerelmes lennék valakibe, aki nem akar tőlem semmit, akkor inkább távol tartanám magam az illetőtől, mert ha látom akkor csak a saját szívemet fájdítom.


Ez marha bonyolult ügy. Döntsd el, hogy melyik fájna jobban.. a barát elvesztése vagy talán egy kapcsolat elvesztése Vele.

Egyáltalán semmi jelét nem adja annak, hogy esetleg többet is akar?

2012. márc. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, semmi jel...vagy csak én vakultam meg és nem esik le. Tegnap látta rajtam, hogy valami nincs rendben és addig faggatott amíg "el nem mondtam". Azért tettem idézőjelbe,mert mondtam neki, hogy így nem megy, hogy néz és arra kértem csukja be a szemét, majd hozzáértettem az orrom az arcához és elcsattant egy egészen rövid, de mégis közös csók. Amint elhajoltunk, meglepődve kérdezte, hogy ez mi volt és elmondtam neki, hogy már 6 hónapja érzem ezt csak nem mertem elmondani stb. stb. és most úgy állunk, hogy gondolkodik rajta, összezavartam :/ :$
2012. ápr. 4. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!