Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit írjak a volt barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak a volt barátnőm szülinapjára?

Figyelt kérdés
Majdnem két évet voltunk együtt, nagyon szerettük egymást, de kicsit viharos volt a szétválásunk kb egy éve. Azóta egyáltalán nem is beszélünk, de most lesz a 18. szülinapja és írnék pár sort már csak az illem kedvéért is. Mit tanácsoltok, mit lehetne írni ilyen helyzetben, ami nem annyira sablonos egyszerű köszöntő szöveg, hanem valami kicsit személyesebb?
2012. márc. 27. 21:02
 1/8 R3al ***** válasza:
Semmit... zárd le... ha beszéltek nem zárold le a kapcsolatot...
2012. márc. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
max egy sablon szöveget, hogy boldog szülinapot. ennyi.
2012. márc. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szerintem, ha azóta valóban nem beszéltetek egyáltalán akkor ne irj neki, ha meg csak az illem kedvéért , akkor a jól bevált BOLDOG SZÜLINAPOT pont megfelelő.
2012. márc. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

'Boldog születésnapot!'


EZ JÓ LESZ ;)

2012. márc. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Boldog születésnapot (név)! Szerintem ez elég személyes...ha meg nem ez a cél, hanem az, hogy megtudd mi újság vele, mert érdekel mi van vele akkor ne kibúvót keress...kérdezz rá! Biztos vagyok benne, hogy örülni fog neki!
2012. márc. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

SEMMIT!

Ne alázkodj! Vége. Idegen. Értékeld az emlékekből azt ami jó és pont!

Szeretnéd, ha egy új pasival az oldalán röhögne rajtad?

2012. márc. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5ös vagyok...szerintem az nem megalázkodás ha érdeklődsz felőle, hiszen két évet együtt voltatok...tehát az életed része volt és abszolút nem megalázkodás szerintem, ha ezek után is érdekel, hogy mi van vele...én a legtöbb volt barátnőmmel szoktam beszélni, igaz egyikkel sem haraggal váltunk el...de ilyenen, hogy felköszöntsem-e a volt barátnőmet...ha nem ő dobott ki és nem alázott meg, akkor egyértelmű, hogy igen! bár, ha 1 évig kibírtad mindenféle kontakt nélkül akkor nem értem most miért jutott eszedbe!
2012. márc. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Amúgy végül egy 3 soros semleges köszöntő üzenet lett amire semmiféle válasz nem érkezett. Annyi sem hogy "Köszönöm"
2012. ápr. 1. 06:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!