Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A folytonos hazugság igaz hogy öl? Mii javasoltok mit tegyek? Amúgy félek hogy nem találok még 1 ilyen szép lányt és lehet ezért nem tudom elengedni? és tűrök el mindent?

Figyelt kérdés
A sztorim a következő:lassan 1 éve van barátnőm elötte 1 lánnyal voltam 4évet! a mostani lány az első pár hónapba megbántott többször,sokat kérdezgettem a múltjáról és mindent eltorzított ..hogy ezzel csak csók volt és kiderült hogy több annál..ezt nem is ismerem..kiderült hogy csókolóztak stb. Nekem nagyon fontos a másik múltja már betegesen is:kifaggattam kivel mikor hol mit cisnáltál?milyen volt? stb.. és a mai nap már azt hittem nem jöhet semmi:megkérdeztem egy csávórol mi volt vele semmi csak ismerősőm.. ennek ellenére kiderült hogy feljárt hozzá 17 éves korába és csókolóztak 6szor 7szer.. lementem ma hozzá és elhoztam a cuccaimat..de nemtudom ilyen könnyen lezárni,mit javasoltok? amúgy én sem vagyok szent mert régen kérdezgettem nem felelt és többször volt hogy megvertem.. szóval undorító ez tőlem ,de nekem a hazugság olyan mint egy megcsalás..egy helyes srácnak mondanak engem elötte egy szép barátnőm volt aki kidobott 4 év után ezért is nehéz megbíznom valakibe is..és még nem éltem ,mert rajtuk kivűl senkivel se feküdtem le. mit javasoltok mit tegyek?:( annyira elvagyok keseredve és szomorkodom én keresném de elöbb is beszéltünk 20 percet a semmiért.. nem mondja el mi történt annó... én már nemtudom mit csináljak? légyszi értelmes válaszokat 21 /F köszi
2012. márc. 27. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is hazudnék, ha valaki olyan magánügyekről faggatna, amihez semmi köze.
2012. márc. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de utána miért mondanád el az igazságot? egy komoly kapcsolatban szükség van mindenre.. a múltra is
2012. márc. 27. 21:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy házasságban sincs szükség olyasmire, ami a megismerkedésetek előtt történt. Ha akarja, elmondja, de nem köteles.
2012. márc. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Magyarul akkor nem fogok senkit se találni ebbe az életbe akit eltudnék fogadni? mert beteges vagyok.. hát akkor így jártam
2012. márc. 27. 22:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Betegen nem kellene kapcsolatba kezdeni. A szerelem nem gyógyít, legfeljebb a párodat is lehúzod.
2012. márc. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az agyammal van a baj betegesen féltékeny vagyok stb.. és egyből idegessé vállok ezen hogyan lehet változtatni?
2012. márc. 27. 22:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Terápia.
2012. márc. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Basszus,vered a csajt,aztán itt rinyálsz?A helyében kiheréltelek volna!
2012. márc. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!