Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti szoktatok amiatt agresszíva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok amiatt agresszívak lenni, mert nincs barátnőtök, de ha lenne érzelmesek és hűségesek lennétek vele? 22/F

Figyelt kérdés
Gondolok arra, hogy nem mertek csajozni mert, féltek attól hogy kicsit félénkek lesztek meg nem túl beszédesek, és hogyha elutasít emiatt az illető akkor agresszívak lesztek és legszívesebben neki mennétek? Nekem mindig ez van a fejemben és ezért nem merek nagyon közelíteni egyhez se, mert sajnos sok lány nem szereti, ha valaki kicsit félénken közelít felé, és nem olyan beszédes. Ilyenkor sokszor az van a fejemben, hogyha nem akar velem lenni ezek miatt, akkor adnék egy pofont neki. Amit szerintem nem tennék meg, de félek, hogy elfog nálam szakadni egy húr. Voltatok ilyen helyzetben? Hogy tudtátok ezt az érzést leküzdeni? Amúgy kicsit későn érő típus vagyok, meg nem volt valami jó családi hátterem.

2012. márc. 27. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
nem volt rá példa
2012. márc. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elfojtott agresszió.huha.. Kérd szakértő segítségét de most komolyan.Ez nem normális. Amúgy meg ha egy pasi félénk,pirulgat, szótlan az nagyon sok lánynak bejön. Ez egy nagyon dögös dolog tud lenni. És ha már egyszer elmegy veled randizni akkor biztos, hogy jó vagy nála. Nem baj az ha szótlan vagy végig csak a végén legyél határozott és csókold meg;) Ja és ha véletlen elutasítana ne verd agyon:)
2012. márc. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos több tapasztalatból azt mértem le, hogy annyira sajnos nincs sok nő aki az érzelmesebb pasikra buknak, mert azt a nyálas kategóriába rakják amiről sokszor azt nem tudják, hogy mi az.
2012. márc. 27. 22:29
 4/6 iricc ***** válasza:
Csatlakozom a kettővel előttem szólóhoz. Keress egy jó szakembert, aki segít neked.
2012. márc. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért mert lúzer Vagy, és nem tetszel a nőknek, nem rajtuk kell levezetni. Pont amiatt nem szeretnek a nők, mert férfiatlan a viselkedésed. A nőket az ágyban kell nevelni, nem ököllel.
2012. márc. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én ilyenkor inkább cinikus és kissé érzéketlen szoktam lenni utóbbi szerencsére igen csak ritkán
2012. márc. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!