Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezen hogyan tudnék változtatni?

Figyelt kérdés
Betegesen kérdezősködök akár 2 év után is a barátnőm múltjáról és idegessé vállok ha hazudik valami ilyesmibe.. tényleg a leg apróbb részletekre is kiváncsi vagyok,és ez nekem nagyon rossz hogy minden nap bizonytalanságba és félelembe élek..nem bízok magamban semmilyen téren sem.ezen lehet változtatni?vagy aki beteges dolgokat csinál annak nincs esélye gyógyulásra? a nap felében gyomorgörcsel élek és már nem bírom:(de kidobni se akarom őt.akkor egyedül maradnék 22/F
2012. márc. 28. 00:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nincs elég önbizalmad öreg. Ez itt a baj.
2012. márc. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Milyen jó lenne, ha egyszer a bnőd is megkérdezné, hogy hányszor húzgáltad a fütyid az oviban, mikor hugyáltál be legutóbb, vagy hogy mit műveltél a szomszéd szuka kutyájával :D

Nem kell CIA-t játszani, legyen meg mindenkinek a maga titka, és foglalkozz a kapcsolattal, ne a nyomozósdival.

2012. márc. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
hogyan szerezzek?jóképű srác vagyok,de ha szexre került sor valakivel is beégtem mert kevésnek tartottam magam...ezért tudom 1 kezemen megszámolni h hony emberrel feküdtem le
2012. márc. 28. 00:21
 4/25 anonim ***** válasza:
Hasonló kérdést tettél fel itt az este.Csak éppen most kihagytad a sztoriból,hogy már párszor meg is verted a csajt.Úgyhogy élj csak gyomorgörccsel.
2012. márc. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
nem ilyeneket kérdezek!hanem h kivel mit csinált! ami igenis fontos ha komoly kapcsolatot akarunk!
2012. márc. 28. 00:21
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Aztán neked nem mindegy, hogy előtted kin pipázott? Lényeg, hogy most veled van. Amúgy ajánlok egy jó pszichiátert, ha ennyire ez a legnagyobb bajod, mert ez beteg.
2012. márc. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
kb 180ezer ftot költöttem pszihiáterre és nem segített majd kineziologushoz fordultam az sem.. most már elegem van:S
2012. márc. 28. 00:24
 8/25 anonim ***** válasza:

Csodálom akkor, hogy a nő még veled van ezek után.

Ha ennyire zavar, meg idegesít a múltja, akkor hagyd ott, aztán kész, majd más örülni fog neki, és nem fogja minden nap ilyenekkel idegelni.

2012. márc. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
de akkor sose lehetek boldog? mindenkinek van múltja de áhh:(
2012. márc. 28. 00:29
 10/25 anonim ***** válasza:
Tényleg:D Hogy bírja melletted?:D
2012. márc. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!