Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm anyja verekedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm anyja verekedni akar, fenyeget! A pénzt elissza és nem adja oda a páromnak! Mit tegyünk?

Figyelt kérdés

1,5 éve vagyunk együtt. Párom velem lakik már albérletben.

Havi 60-70 ezer forintot teszek le az albérleti díjért. Ő már 18 éves nappali tagozatos tanuló késett ezért középsuliban még csak 2. évfolyamos. A szülei elváltak, eddig az anyjával élt. Az ütötte, verte ha olyan kedve volt, vagy ha a lány nem úgy tett ahogy neki tetszett... kapott 40 ezer forint gyerektartást és családi-pótlékot is. Ezt mind az anyja magára költötte, igaz vett neki rajta dolgokat pl. havihoz betétet, vagy fogamzásgátlót, de ha összeadom ez összesen 7 ezer forintra jön ki és a gyógyszer is 3 havi. Azon kívül kb. 50 ezer forintot zsebelt le. Tavaly nyáron összeköltöztem vele, úgy volt, hogy az anyja támogatja a neki járó pénzel, de nem így alakult, kapott havi 3-4 ezer forint zsebpénzt, szokás szerint ha kellett vette neki a betétet vagy gyógyszert, de a többi pénzt nem látta... Én megmondtam az anyjának, hogy nálam lakik, nekem a keresetem rá megy a lakásra szinte, kajára is kell, de a páromnak is kell ennie, legyen szíves több pénzt adni ha egyszer kapja a gyerektartást és a családit. Erre az anyja nekem esett, nem fizikálisan, hogy az az anyának jár mit képzelek én... meg a családi-pótlék se jár a lánynak, nehogy már, hol élek én... menjek bíróságra ha azt akarom csak kinevetnek engem... nos voltam az ifjúságvédelemnél ott őt cáfolták sőt a párom sulijában a tanárok is el voltak hűlve... mert az anyja szerint ha a lány vele él nem köteles tartani... hát ez igaz, de a neki járó pénzt meg köteles lett volna oda adni ha már 18 elmúlt de még jár neki! Végül megfenyegetett, hogy majd elbánik velem, meg figyeljek a sötétben a hátam mögé... a lányt már nem támogatja, de a neki járó pénzt a bíróságon le akarja mondani, olyan cáfolatokkal, hogy a lány egy k_rva, nem vele él, le se szarja őt... holott semmi alapja ennek, az igaz, hogy le se szarja már, de meg is érdemli azok után, ahányszor jogtalanul verte el... kék-zöld volt néha... mit csináljunk most? hol érdemes folytatni? ügyvéd?


2012. márc. 28. 12:21
 1/6 A kérdező kommentje:
elírtam egy helyen ha nem vele él***
2012. márc. 28. 12:23
 2/6 anonim ***** válasza:
utaltassátok máshová a pénzt
2012. márc. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 nielindi ***** válasza:
meg kell dumálni az apjával, h a barátnőd számlájára küldje a gyerektartást.
2012. márc. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az se akarja sőt el akarja vonatni, hogy a mostoha gyerekeinek legyen több
2012. márc. 28. 12:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy alkoholista ember olyan mint az a kutya amelyik ugat,de nem harap.Fenyegetőzik,mert nem képes másra.nem aggódnék,hogy valami baj csinál,csak üres szavak.A családit ha jár még (én úgy tudom,hogy 18 éves korig jár,de tévedhetek) és a gyerektartást a leányzó is kérheti.Írjon a megfelelő helyekre,hogy megváltozott a címe,és a számlaszáma.Ezentúl erre a címre vagy számlaszámra utalják.Mivel 18 éves elmúlt,így intézkedhet saját maga is.
2012. márc. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még valamit.Írod,hogy az apja is meg akarja vonni a gyerektartást.Ha tudja bizonyítani,hogy a lányát más eltartja (vagyis kapcsolatban él,férjhez megy stb) akkor meg is vonhatja.
2012. márc. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!