Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok ennyire elviselhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire elviselhetetlenül vesztes a szerelemben?! Mit kellene tennem, hogy változzon a helyzet?

Figyelt kérdés
Előre szólok: hosszú lesz és csak úgy csöpögni fog az önsajnálattól. Végig se olvasd, ha nem tudod elviselni. A helyzet: elképesztően szerencsétlen vagyok a szerelemben. Utálom már a magát a szót is kimondani, csak mert még nem éreztem ilyet. Nem vagyok irigy mások boldogságára, de igaz, h néha lehangol a szerelmespárok látványa. Nem az a baj, h nem kellek senkinek... én magam nem tudom, hogy mi, vagy ki kell. Tudom, hogy rettentően idegesítő szokás, de nagyon szeretem úgymond "elcsábítani" a másikat, csak amint ez ki van pipálva, nem tudok vele mit kezdeni és már csak teher, pokolba kívánom az egészet. Nemrég elértem, hogy az egyik barátom oda legyen értem. Aztán "töröltem" a játékból, néhány hónapra rá meg összejött egy lánnyal. És akkor dühös voltam, mintha "elvették volna tőlem", pedig semmi jogom nincs ilyet gondolni. Az a baj, hogy ugyan bárkiben meglátom a jót, ha észreveszek benne egyetlen apró kis vonzerőt, akkor onnantól hihetetlenül vonz, ráállok a témára és igyekszem elérni, h akarjon tőlem valamit. De amint megvan, "kiábrándulok", vagy egyszerűen csak megunom a kiszemeltet. Látni, hogy kellek valakinek és látnak bennem valamit, hogy különleges lehetek, az nagyon jó érzés. De az már nem, h ennél több nem érdekel. Soha az életben nem sírtam még férfi után, mert egyszerűen nem tudok. Most is ez a srác, aki összejött a lánnyal... érzek dühöt és szomorúságot, de a sírás az nem megy. Pedig van szívem. Gondolom. Utálok veszíteni... amikor elérem, h vonzódjanak hozzám, azzal én nyertem. Csak az a baj, hogy ez már nem elég és most úgy érzem, bármit is teszek, én vagyok ennek az egésznek a vesztese, hiszen nem vagyok boldog. Én is boldog akarok lenni, de nem tudom, mit kell ahhoz tennem. A leghosszabb kapcsolatom 2 hónap volt. Az rengeteg idő. És utáltam. A fiú rendes volt, értelmes. Nem vele volt a baj, hanem megint velem. Nem bírtam ki egyszerűen, úgy éreztem, bezártak valahova és nem kapok levegőt. Amikor szerelemről, vagy érzésekről kérdeznek, viccnek fogom fel az egészet, leseperem, mivel nekem nincsenek érzéseim, kemény vagyok. Szóval én vagyok a főgonosz? Olyanná fogok válni, mint a Csipkerózsikában az a gonosz boszorkány, Démona? Azt kívánjátok, csak ilyen nővel ne találkozzatok? De mit tegyek, hogy megváltozzak?! Jó akarok én lenni, boldoggá tenni valakit és azt, hogy tudjak szeretni valakit, aki viszontszeret, de őszintén most nem tudom, mit tegyek. Ássam el magam?
2012. márc. 28. 15:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem éretlen vagy párkapcsolathoz. Az nagyon jó pont, hogy belátod ezt a hibád és változtatni akarsz rajta.


Ott lehet a gond, hogy "nekem nincsenek érzéseim, kemény vagyok". Talán legbelül félsz attól, hogy ha "puha" lennél, akkor valaki fájdalmat okozhatna neked, és ezért félsz érzelmileg odaadni magad. Mit gondolsz erről?



Persze így sem szép dolog puszta egónövelő pirulaként kezelni az embereket, dehát ok és okozat...

2012. márc. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
29%
Lúzer vagy!!!!!
2012. márc. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%

Rád férne hogy epekedj egy f@szi után aki le se sz@r.

Az lehet kicsit felnyitná a csipádat.

Amúgy amit művelsz emberekkel,hogy is fogalmazzak finoman: GUSZTUSTALAN dolog mások érzelmeivel játszani. Nálunk ezt úgy hívják hogy szűzqrva.De legalább már látod a hibádat,az is valami.

2012. márc. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az elsőnek, éretlen vagy egy kapcsolatra. Nem voltál még szerelmes, és nem is tudod milyen az. Nincs ezzel baj, egyszerűen nem jött még el hozzá a megfelelő személy, vagy ha el is jött, te még éretlen voltál hozzá. Ezen az idő segít, várj még pár évet.

Van egy ugyanilyen barátnőm, aki ugyanezen okokból szúrósan néz szinte az összes szerelmes párra. Mit nem mondjak, elég zavaró ha már azért is savanyú képet vág ha adok egy szájrapuszit a barátomnak. Vagy egyátalán, ha szó van róla...rossz érzés hogy nem tud örülni az én (és mások) boldogságának. Szóval figyelj arra, hogy ha így is érzel ezt ne vetísd ki a környezetedre!

(gondolom, nem avgy több 17nál, igaz?)

2012. márc. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%

Te nem vagy szerencsétlen a szerelemben, hanem még nem vagy kész kapcsolatra!


Én vagyok az, akit szerencsétlennek lehetne nevezni.


22 éves fiúként még egy barátnőm sem volt, pedig tetszettem már lányoknak, de mivel távkapcsolatra nincs lehetőségem, élőben meg valamiért nem találok szabad lányt, aki tetszene is, így szenvedek egyedül, szeretetre szomjazva.

2012. márc. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Igaza van az elsőnek, éretlen vagy egy kapcsolatra. Ha volt is megfelelő személy az életedben, tú éretlen voltál/vagy ahhoz hogy kezdj is vele valamit. Várj még pár évet és ne eröltesd a dolgot.

Egyébként van egy ugyanilyen barátnőm. Minden párra szúrós szemmel néz csak mert neki nincs barátja. Mit ne mondjak, elég rosszul esik ha már azért is savany képet vág ha adok egy szájrapuszit a barátomnak. Vagy ha csak szó van róla, az is zavarja, és ilyen tipikus "lesz@arom" nézéssel jutalmaz. Nem tud örülni más boldogságának. Szóval ami még a várj pár évet dolgon kívül nagyon fontos: ne vetsíd ki ezt a környezetedre.

2012. márc. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%os vagyok, bocsánat, de előre sehogy sem akarta elküldeni, lerítam 2x de már elküldte. :)
2012. márc. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltál még szerelmes.Ilyen egyszerű.Hidd el akit igazán szeretni fogsz és aki viszont szeret,azzal már csak nem fogsz kib*szni :)
2012. márc. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Úgy építő kritikát várnék, aki a szidásról nem jut level2-re, azt át is ugranám. :)


Az tény, h éretlen vagyok egy komoly kapcsolathoz, jó lenne ezen is változtatni... vagy legalábbis tudni, h hogyan kellene. "Talán legbelül félsz attól, hogy ha "puha" lennél, akkor valaki fájdalmat okozhatna neked, és ezért félsz érzelmileg odaadni magad." Igaz lehet, de szerintem jogosan gondolom ezt, nem? Mert annyi embert bántja meg az a másik, akiről azt hiszi, a legjobban szereti... amúgy nem "egónövelő pirulaként" használom őket, nem is használom. Nagyon ciki dolog amit művelek, ezt belátom, de az elején mindig azt hiszem, h "na most majd minden jól megy és hipihepi lesz minden". Optimista típus vagyok. :)


"Nem voltál még szerelmes, és nem is tudod milyen az. Nincs ezzel baj, egyszerűen nem jött még el hozzá a megfelelő személy, vagy ha el is jött, te még éretlen voltál hozzá." Ettől félek. Hogy majd jön egy olyan, aki teljesen jó lenne nekem és még mindig ezen a szinten vesztegelek. De félre ne érts, tudok örülni mások boldogságának, tényleg, mert ilyenkor kicsit úgy érzem, velem történik... de több vagyok, mint 17... 20 éves vagyok, szóval gondolom még mentségem sincs a gyatra viselkedésemre.


Te 22 éves srác. Nem lehet, h magasak az igényeid? :P Az nem lehet, h csak a "távolban" tetszenek meg mások... akiket aztán felruházhatsz ilyen-olyan tulajdonságokkal, mivel úgysem ismered őket... de lehet tévedek.


"Nem voltál még szerelmes.Ilyen egyszerű.Hidd el akit igazán szeretni fogsz és aki viszont szeret,azzal már csak nem fogsz kib*szni :)"

Legkevésbé az a célom, h bárkivel is kibabráljak... de hajlok rá, amit mondasz, csak ahhoz rendesen meg kellene ismernem őket, amire ugye nagyon esélyt se adok. Mondhatom, szépen viselkedem.

2012. márc. 29. 21:45
 10/16 anonim ***** válasza:
Nézd, én 25 éves vagyok, soha nem volt senkim, Pasi vagyok. Most lúzer módra benyakaoltam egy üveg bort. Khm. szeriontem is gusztiustalan, és méltatlan heklyzetbe hozod azt, akit magadba bolondítasz, mert fájdalmat okozol neki. Ha nem voltál még szerelmes, az lehet azt jelenti, hoyg egyszer nagyon az leszel. De áén nem tudok semmit atémáról. Ha romantikus jelenetet játszanak a tv-ben, pofát vágok rá, mert soha nem volt senkim, és megkeredett ember vagyok, pedig már betöltöttem a 25-öt. Most szűzen fogok meghalni? Csak azáért mert töketlen vagyok? Hú, semmit sem tudok a nőkről. Na mentem piálni még egy kicsit, írogatok itt az idegeneknek, mekkora kukac vagyok.
2012. ápr. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!