Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megkérhetem rá, hogy szálljon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérhetem rá, hogy szálljon bele a fogamzásgátlóm árába?

Figyelt kérdés
Régóta szedek gyógyszert, de nagyon felmentek a fogamzásgátlók árai, és nem nagyon bírom anyagilag. Kiszámoltam, hogyha gumival védekeznénk, amit ő venne, árban ugyanúgy jönne ki mint beszállna a gyógyszerem felébe. Ő hajlandó áttérni akár csak óvszerre is, de engem jobban megnyugtat a gyógyszer használat, és kényelmesebb is.
2012. márc. 29. 11:10
1 2
 1/13 nielindi ***** válasza:
87%
persze, kérd meg nyugodtan. végülis ezt nem csak magad miatt szeded, neki is kényelmesebb igy.
2012. márc. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a csajom fogamzásgátlóval védekezne én beszállnék. Mindkettőnk közös érdeke, h ne legyen gyerek...még.
2012. márc. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Egész nyugodtan kérd meg,nyilván nem mondja,hogy nem.A lényeg,hogy bármit is választotok,legalább ti védekeztek.26/N
2012. márc. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

Mi az óvszert is felesben vettük mindig, most pedig a tablettát is, sztem így természetes.

amúgy meg egyszerűen mond meg neki, hogy nem bírod anyagilag, biztos meg fogja érteni.

20/l

2012. márc. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

Igen,mond el neki,hogy sajnos ez a helyzet és kér meg, hogy a felét fizesse ő!

Biztos nem harapja le miatta a fejed:)

2012. márc. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
amíg szedtem a gyógyszert párom fizette a felét, ez így logikus. az óvszernél meg egyszer én vettem másszor Ő! Nyugodtan kérd meg!í
2012. márc. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Dottorre ***** válasza:
100%
Szerintem, ha nem azt közlöd vele, hogy szálljon be, hanem elmondod, hogy nem bírod anyagilag, akkor magától fel fogja ajánlani a dolgot, és mindketten jól jártok. Te eléred amit akarsz, ő peidg úgy fogja érezni, hogy jót tehet veled, ettől neki is jobb lesz.
2012. márc. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Inkább vegyetek felesben óvszert...:)

Hidd el, a te érdekedben beszélek tapasztalatból...

2012. márc. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Utolsó a legjobb, de egyébként is mért ne kérhetnéd meg? Ez természetes alap dolog. Inkább az a baj, hogy ezt mért itt kellett tőlünk megkérdezned... ? :S

Szerintem, ha ennyit is alig mersz tőle megkérdezni, ott a kapcsolatban valami nincs rendben!

2012. márc. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az utolsónál a 7-est értettem, de a Tényleges utolsóval is egyetértek:)
2012. márc. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!