Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek létezik az Igazi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik az Igazi?

Figyelt kérdés

Most olvastam Richard Bach Híd az örökkévalóságon át c. könyvét, ami majdnem meggyőzött (sajnos nekem is sok mesét olvastak gyerekkoromban, ezért igazából "I want to belive" még mindig...), de most neten utánanéztem az írónak: hát nem elvált a nőtől '99ben? Most komolyan, Ti mit mondtok? Létezik, vagy sem?



(ha lehet nemet, kort is kérnék a válaszok alá)



2012. márc. 29. 15:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%

létezik


nem,kor

2012. márc. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
A helyzet az, hogy én vagyok az igazi, tegnap megmondták nekem.
2012. márc. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
hogy egyetlen személy van csak, akivel valóban boldog lehetsz? nem, nem hiszem
2012. márc. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább abban hiszek, hogy több olyan ember is él a földön, akivel kompatibilisek lehetünk. Tehát ez így, hogy van valahol a Nagy Ő, az egyetlen Igazi, szerintem ebben a formában nem igaz.

Szerintem vannak emberek, akik tökéletesen összepasszolhatnak más emberekkel, megértik egymást, azonos céljaik, vágyaik vannak, hasonlóan látják a világot, hasonló elképzeléseik vannak, netalán még az érdeklődési körük is egyezhet. De nem hiszem, hogy mindössze csak egyetlen egy ilyen ember létezik mindenki számára.


Úgyhogy léteznek igaziak, csak nehéz őket megtalálni, és sokszor későn, vagy egyáltalán nem vesszük észre azt, ha valakivel tényleg összeillünk.


21/L

2012. márc. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én mindegyik páromra azt hittem, hogy ő az igazi...de mindegyik elhagyott. :(

De én még azért reménykedek, hogy tényleg van és h megtalálom :)

2012. márc. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Én hittem, amíg naív voltam. Majd rájöttem nem csak egy, hanem több férfi is tud passzolni hozzám, vagyis nincs igazi. Van egy réteg, aki passzol hozzánk és kész. Ki jobban, ki kevésbé, de tökéletes soha nem lesz senki, akivel nem vitatkozol soha stb stb.


23/N

2012. márc. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Van tökéletes ember? Nincs. Tehát "igazi" akivel teljesen boldog vagy minden téren és mindig,olyan sem létezhet,csak az amcsi filmek nyomják tele a kislányok agyát ilyennel. De akkor nézzük tovább,nem nehéz. Van 2 tökéletes ember? Nincs. Akkor két ember, egyik sem tökéletes,hogyan tudnának egy tökéletes kapcsolatot fenntartani? Sehogy.
2012. márc. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 15:43-mas válaszolóval. Szerintem is több (nem olyan sok) ember van, akivel lelkileg-testileg boldoggá tehetjük egymást, csak kérdés, hogy mikor akadunk rá.


20/F

2012. márc. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem létezik. Sajnos én azt hittem, megtaláltam, 4 év után itt hagyott másért. De ettől függetlenül úgy érzem, valaki valahol még vár rám : )


19L

2012. márc. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az a könyv csodás, nem is tudtam, hogy elváltak. Szerintem van igazi, csak nem ismeri fel mindig az ember. Én pl. elszalasztottam az én igazimat.
2012. márc. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!