Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne ehhez szólnom? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne ehhez szólnom? Ha hétvégén a jól megszokott együtt alvás helyett a barátnőm este órákig msn-ezik az egyik fiúbarátjával?

Figyelt kérdés
2009. jún. 15. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
41%

egészen véletlenül nem vagy féltékeny? jól érzem a szavaidból?

amugy meg szerintem tudod jól, hogy egy lányt nem lehet csak úgy megkötni... tegyél ellene, hogy ne hímlényekkel társalogjon helyetted:D

Sok sikert:)

2009. jún. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1. remélem nem mélykúti vagy, és az akire gondolok xd

2. háát, az már jelent valamit. Lány vagyok. és én is csináltam hasonlót, de nem is tudatosult bennem h mi van a másik sráccal, és most ott tartunk h épp összejöttünk, holott mikor anno számonkérték rajtam: barátok vagyunk!

2009. jún. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha ez csak egy egyszeri alkalom akkor semmit. Lehet hogy a srácnak lelki családi/szerelmi problémái voltak, és ő csak vigasztalta. Viszont ha ez többször előfordul, akkor jogos a féltékenység.
2009. jún. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Háááát, nem tudom... Én, ha itt van a párom, annyira örülök neki, hogy még a gépet sem kapcsolom be, de nincs is rá szükség. Jól megvagyunk mi nélküle is, ha egymással lehetünk. Srácokkal msnezni meg még annyira se szoktam...

Egyszer volt, hogy egyik barátom nagyon ki volt borulva, és ezért vele beszélnem kellett, azalatt a párom a konyhában tevékenykedett. De amint elkészült, én szóltam a srácnak, hogy most megyek, majd beszélünk.

Az estéket viszont sose cserélném msnezésre...

22.L.

2009. jún. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ilyen nekem is volt, h más pasivak ms-ezett de nem tilhattam meg neki ha haverja... bár engem is zavart.
2009. jún. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha a te géped, én belekukkantanék a helyedben az MSN naplóba. :))) Amúgy nem vészes, egészen addig, amég kettesben nem akarnak találkozni. :) Ha nem tetszik, hogy ezt csinálja, szólj rá, ha továbbra is azon a srácon lóg, akkor egyértelmű. :P
2009. jún. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tegyél ellene, hogy ahelyett, h veled van, más fiúval msnezzen.:D Ez így nagyon nem jó.:S Sztem...
2009. jún. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez jó...ugyanis én pont ebben a helyzetben voltam..a barátom nagyon elhanyagolt...semmi dumcsizás...szex is alig alig...szóval ugy ahogy voltam leszart.Felmentem chatre,elkezdtem beszélgetni egy sráccal,közel egy jó fél évig beszélgettem vele.majd utána msnen.annyira bírtam h minden este volt hogy hajnalig dumáltunk.jókat nevettünk,szal tényleg "jól éreztem magam",volt aki "foglalkozott" velem.Bár nagyon szerettem a bartáomat (most is)de hiába probáltam vele beszélgetni...oda bújni hozzá kedveskedni én nem érdekeltem.aztán egy kicsit elgondolkoztam h van más akinek kellek még ebben az életben.találkoztam ezzel a sráccal (nagyon bánom most már) a barátom tudta nélkűl.Már ott voltam,hogy megprobálom mással,nem fogok várni míg rájön a barátom h igenis jó nő vagyok és igenis érek valamit.aztán...végülis abba maradt.mondtam a srácnak h hagyjuk mert én szeretem a barátom.és nagyon halálosan!így éldegélek kb másfél éve a 4 évből amit együtt töltöttünk.

ez az én kis történetem.én azt mondom ha szereted és törödsz vele akkor nem fog máshoz "menekülni".egy lánynak kell a kedveskedés a bokolás,odafigyelés szeretet.szal...nézz magadba és gondolkodj el egy kicsit.egy lány nem biztos h azért megy máshoz mert qrva.hanem nem tud dönteni képtelen rá h rájöjjön " én már nem kellek a barátomnak" és csak reménykedik hátha megjön a párja esze.de nem...

2009. jún. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!