Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anabella90 kérdése:

Szerintetek ciki így az együtt alvás?

Figyelt kérdés
Szerintetek ciki az, ha együtt alszol a barátoddal/barátnőddel és álmodban kijön egy kis puki, amire felkelsz..de nem tudod ő észrevette-e. Titeket kiábrándítana?Volt már ilyen?
2010. jún. 20. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes ... :D

Ha egy pukin múlik a kapcsolat jövője, az nem kapcsolat :)

2010. jún. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki.:D..én simán megcsinálom és a párom is.
2010. jún. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Idővel már csak röhögni fogtok rajta, hogy " este jól be szellentettél, föl kellett kelnem és kinyitnom az ablakot, mert azt hittem, mindjárt elájulok"
2010. jún. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi anélkül is simán pukizunk egymás előtt, hogy aludnánk. Szerintem ez gáz, ha még fingani se mertek, de már együtt aludtok:D:D
2010. jún. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én eleinte rendszeresen a saját pukimra keltem, és nem tudtam, hogy a kedves alszik-e. :D Az akkor nagyon rossz volt, de mára már...hát ne tudjátok meg, mi megy egy jó kis hagymás rántotta után... :D
2010. jún. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első mondta,nehogy már ilyenen múljon egy kapcsolat...(: f/16
2010. jún. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

édesem mindig ezzel baszogat elvileg poénból, hogy pukiztam az éjszaka...nem tudom hogy ez igaz e vagy sem...hogy tényleg pukiztam-e...de ha igaz akkoris maximum hülyéskedik vele poénból minthogy ez igazán érdekelje...:D:D:D

amúgy nem nem gáz...ha kell hát kell..persze jobb ha nem szaglanak oda az orrom alá...:D:D:D

2010. jún. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik neked se volt még senkid, mert ha lett volna akkor tudnád, hogy egy párkapcsolatba ez természetes.
2010. jún. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Volt már komoly kapcsolatom,és meg is nyíltunk kellően egymásnak..viszont ennyire azért nem...pedig nem vagyok konzervatív:)de mindig frusztrál az ilyen.
2010. jún. 22. 10:19
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
az első szerelmem egyszer azt mondta nekem. 'Az a szerelem ha már mertek egymás előtt fingani.' tehát hajrá szerelmesek :)
2013. aug. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!