Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vége lehet egy kapcsolatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vége lehet egy kapcsolatnak bajusz miatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem tudom mit tegyek. A barátnőmnek volt egy kis bajsza. Nem volt feltűnő, alig látható, csak hát én sokkal közelebbről szemlélhettem mint mások. Megkértem, hogy szedje ki. Meg is tette. Aztán elkezdett visszanőni neki, de sokkal erősebben, most már messzebbről is látom mint 2 cm. Persze ő is észrevette, és nagyon megharagudott rám, amiért kiszedettem vele, és most szívhat ezzel élete végéig, meg hogy ki tudja, hogy még hova fog erősödni, mert nekem nem volt ő jó úgy ahogy van. Szóval összevesztünk, hazament. Írt egy sms-t, hogy most jobb lenne ha egy ideig nem találkoznánk. Írtam neki, de már nem is válaszol. Ez most mit jelent? Szakít velem ezért? Nem reagálja túl kissé? Mit csináljak, mit mondjak neki, hogy megbocsásson, vagy egyáltalán meghallgasson? Nem akarom ilyen baromság miatt elveszíteni.
2012. márc. 29. 20:09
 1/10 -=Koldus=- ***** válasza:

Remélem volt annyi esze a barátnődnek, hogy nem borotvával szedte le, hanem legyantázta. Ha borotválta akkor természetes, hogy erősebb szőrszálak nőttek vissza.

Mondjuk igényesebb nők, akiknek azért észrevehető a "bajsza" azok maguktól legyantázzák.

2012. márc. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is így reagálnék, lenne egy kis pihém, aztán örök életembe huzigálhatom ki, csak azért mert benyafogtál miatta.
2012. márc. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csipesszel szedte ki. Nem igénytelen amúgy. Én is csak úgy 1 cm távolságból láttam a kis szőke vékony kis szőröket. Most amik elkezdtek neki kinőni még pici vékonyak, de már nem szőkék. De én nem tudtam, hogy ez lesz belőle.
2012. márc. 29. 20:15
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerintetek meg fog bocsátani nekem? Még sosem vesztünk össze ez előtt. Ez volt az első ilyen eset.
2012. márc. 29. 20:16
 5/10 anonim ***** válasza:
47%

Elnézést ,de egyet értek a kérdezővel.Mi nők vagyunk , és nem férfiak.

-nem illik illetlen helyen szőrt növesztenünk

-nem illik büfögni ebéd közben

-nem illik pukizni társaságban


És még sorolhatnám.Hogyha a barátnőd nem kezd valamit a szőrrel akkor ő az igénytelen és nem te a nyafogós.Nem is értem hogy egy nő hogy engedheti meg magának hogy szőrzet legyen az arcán.Egy nő arcának makulátlannak és teljesen szőrtelennek kell lennie.Azért ne menjünk már át transzexuálisba....

2012. márc. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van. Ne engedj ebből.
2012. márc. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Menjen el kozmetikushoz, és lézerrel megoldják végleg a problémát. Nem tudom mit kell ezen annyit agyalni.
2012. márc. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És az drága?
2012. márc. 29. 21:11
 9/10 anonim ***** válasza:

ma 20:17 te túl sok sex és new yorkot néztél

kozmetikusnál 500 Ft-ból megvan

amúgy nem hiszem,hogy én ne találnék olyat rajtad,amiért ne lehetne repíteni

2012. márc. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért van ára egy ilyen lézeres izének, de tényleg egyszer s mindenkorra túl lesz rajta. Beszéljétek meg, és felezzétek a dolgot, ha már olyan okoska voltál :)
2012. márc. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!