Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véget vetettem egy 6 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véget vetettem egy 6 éves kapcsolatnak, miért nem érzek semmit?

Figyelt kérdés
Majdnem 6 évig voltam együtt a párommal, ebből 4 évig együtt laktunk. Kb. 1 éve jött egy mindent elsöprő szerelem ( pillangók a gyomorban, levegőhiány :)) és megcsaltam. De ezt be is vallottam neki és hát könyörgött hogy maradjunk együtt, próbáljuk meg még egyszer. Nehéz szívvel de megmondtam a srácnak, hogy sajnos nem tudok elszakadni még a páromtól. Nagyban megnehezítette a helyzetet, hogy a szüleim 100 km-re laktak és ott már volt munkahelyem, nem tudtam olyan könnyen lépni. Eltelt egy év és újra találkoztam a sráccal és most sokkal erősebben éreztem, amit akkor. Hirtelen a párom iránt semmit sem éreztem, csak barátságot. Lehetséges ez? Hogy egy új szerelem ennyire kitörli a régi érzéseket? Hogy hogy nem vagyok elkeseredve és nem hiányzik? Ennyi idő után...Félek hogy elfojtottam az érzéseimet és később baj lesz ebből. De most nagyon boldog vagyok. Nem csak az új kapcsolatért léptem ki, hanem magam miatt, mert boldog szeretnék lenni.
2012. márc. 7. 07:33
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Azt ugye tudod hogy ezzel a sráccal is így fogsz járni.... aki csak a pillangókért él nem marad egy helyen.....
2012. márc. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
azért nem érzel semmit, nem soha nem is éreztél semmit ...
2012. márc. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 omba ***** válasza:

Jól tetted!

Gondolom kiüresedett már az a 6 éves dolog.

2012. márc. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Majd ha az új kapcsolatban is elmúlik a lila köd és a pillangókat sem érzed, majd akkor fogod érezni h lehet h hülye voltál. Sztem a 6 éves kapcsolatod elején is ugyanezeket érezted, mivel minden kapcsolat eleje ilyen. ha pillangókra vágysz menj ki a rétre és szedj magadnak. Igaza van az első hozzászólónak abban, h az új kapcsolatodban is ezt fogod csinálni. Kutyából nem lesz szalonna.... már most sajnálom ezt a srácot
2012. márc. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is sajnálom mindkettőt. Meg még akik lesznek, azokat is.
2012. márc. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!