Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan őrizhetném meg a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
2011. szeptemberében megismerkedtem egy lánnyal, akivel aztán azóta is tartó szexuális kapcsolatot ápolok. Aztán megismertem jobban és a haverjaim szerint beleszerettem. Eddig én is tagadtam, de már kezdem belátni. Egész nap csak ő jár a fejemben, nem is tudok másra gondolni szinte. És annyira átérzem az életét és nagyon sajnálom is szegénykémet és szeretnék neki megadni mindent, szeretném boldoggá tenni. Szerencsére anyagilag jól állunk és meg tudok neki adni olyan dolgokat, amik szerintem járnának neki, de sajnos ők nem állnak úgy anyagilag, hogy pl. egy új laptopot vagy számítógépet bármikor megvehessenek. De szeptembertől kezdi az egyetemet egy másik városban, velem együtt (ő Debrecenben, én Pesten) és félek, hogy ezután nem láthatom őt. Nem járunk, de én szeretnék, de fogalmam sincs, hogy ő hogy gondolja. Szerintetek mit csináljak?
2012. márc. 29. 23:22
 1/6 anonim ***** válasza:

keféltek,de nem beszélgettek néha?

rohadt egyszerű amúgy.

legközelebb nem csak megfarkalod,hanem utána elviszed egy cukiba,legközelebb moziba,állatkertbe és kész is jártok.

2012. márc. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem csak kefélünk. Már egy ideje úgy viselkedünk kb. mint akik járnak, de soha nem mondtuk ki még, hogy járunk és fogalmam sincs, hogy ő akarna-e egyáltalán. :S
2012. márc. 29. 23:27
 3/6 anonim ***** válasza:
ha már jó ideje szexeltek, szerintem biztos hogy érez irántad valamit. tényleg beszéld meg vele, hogy te örülnél neki ha a barátnőd lenne. lehet hogy ő is akarja, csak ő meg azt nem tudja hogy te hogyan gondolkozol:)
2012. márc. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És ha nem veszik fel Debrecenbe?Mond el neki őszintén az érzéseidet..
2012. márc. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
" szexuális kapcsolatot ápolok " - ezen szakadtam :D
2012. márc. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sztem is mond meg neki...tudod a lányok ilyen helyzetben még hamarabb lesznek szerelmesek...sőt, meg merném kockáztatni, h a sexkapcsolatba is csak azért ment bele, mert remélte h hátha belé szeretsz....
2012. márc. 30. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!