Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felvilágosítana valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szóval főleg lányokat kérdezek, de jöhet bármi. Nem értem, hogy ti nők hogy tudtok megbocsátani, elfogadni, hogy megcsaltak titeket. 4 lány ismerősöm van 4 külön személy nem ismerik egymást.


1. 21 éves hallgató. Együtt voltak 3 évig egy palival, majd a pali megcsalta, erre a csaj megbocsátott neki, továbbra is együtt voltak, de a srác nem szerette, kicsapongott, de vele maradt míg a pasi nem dobta. Nem értem.

2. 19 éves nagyon aranyos tündéri csaj. A kedves párja ezidáig 2x csalta meg. De a csaj megbocsátott, sőt még azt mondta, hogy biztosan az ő hibája, mert néha azért nehéz eset. Most csak azért megy Pestre egyetemre, mert a pali is oda fog menni fősulira.

3.Csaj 21 éves palija a legjobb barátnőjével csalta meg. Erre elnézi neki, és tuti nem fog előfordulni még egyszer.

4.Csaj 7 éve együtt van a barátjával, a pali már nem is számolom hány nőn ment végig, de azért kitart mellette, mert neki ő volt az első és ő lesz az utolsó is....


Szóval nem értem, hogy miért vélekednek így, hogy már saját magában keresi a hibát, hogy biztos nem adta meg amit akart és ezért csapong ki. De kitart. Szóval áh.. Ötlet :D?


/23F


2012. márc. 30. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
És te vagy az a "pali"?
2012. márc. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem nem, én csak a haver vagyok akinek elmesélték.
2012. márc. 30. 17:27
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

SAjnos a nőknek ezek a bunkók kellenek, bizonyára van ezekben a férfiakban valami férfias tulajdonság és emiatt tartanak ki mellettük ezek a kedves lányok.


Én túl jó fiú vagyok ezért még barátnőm sem volt.


Ez van bele kell törődni hogy midnig az aljas, lelketlen, bunkó férfiaknak lesz szép, kedves barátnője.


Én már odajutottam, hogy számomra nem vonzó lányoknál próbálkozom, igyekszem a jellemükbe beleszeretni, de még így sem megy, nem kellek nekik sem.


Ha nem vagy elég rámenős, akkor buktad az egészet.

2012. márc. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezek a lányok nyilván iszonyatosan szerelmesek, bár én sem értem, hogy miért. A pasik nagyon meg tudják győzni a lányokat arról, hogy ilyen többet nem fog történni, stb... sok naiv csajszi meg elhiszi. Én biztos nem bírnám elviselni, ha velem ilyen történne...De nem vagyunk egyformák.

17:30-as válaszolónak üzenem, hogy elég furán látod a dolgokat, ha így képes vagy általánosítani. Attól, hogy te nem találsz magadnak megfelelő lányt, nem kell feltétlen másba keresd a hibát...talán előbb magadba nézz, és ne írj marhaságokat...

2012. márc. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Szeretnék nektek segíteni, 25 éves lány vagyok. Igen valószínűleg azért tartanak ki (azok a birka nők) mert férfiasnak és erősnek érzik a párjukat, sőt ha meg is csalják akkor még férfiasabb, mert másoknak is kell. Az én párom egy jó kinézetű és testfelépítésű férfi, de mégis azt szeretem benne leginkább, hogy végtelenül kedves és odaadó, a világért sem csalna meg pedi 6 éve van velem. így érzem magam mellette biztonságban, tudom hogy sosem okoz majd csalódást. Ti biztosan fiatal fiúk lehettek, és attól hogy rendesek vagytok, (ami hoszzútávon kell egy nőnek) próbáljatok meg kívülről változni, hogy elnyerjétek a lányok szívét.
2012. márc. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Addig senki sem fogja fel,amíg nem kerül hasonló helyzetbe.

Én is azt hittem ilyesmi történetekre,hogy na,úristen velem nem fognak ezek megtörténni..és mégis.Megbocsájtottam,a megcsalást..és még hiszek is benne,hogy jobb ember lett. Bár,ő tényleg mutat rá jeleket,hogy már más.

(nem járunk már)

2012. márc. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Édes istenem mennyi ilyen esetet ismerek én csak sokkal durvábbat... erre mondják hogy a szerelem vakít szó szerint
2012. márc. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
Engem is megcsaltak, mégis úgy érzem egyszer meg tudnám bocsátani. Pedig itt is hagyott érte, de sajnos bármit megadnék érte, hogy visszajöjjön. Ez csak szerelem, nincsen rá különös magyarázat ..
2012. márc. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek. Nem lettem okosabb. Ha megcsalna fűvel fával tudod kinek kéne. Hát az ember tényleg nem normális ha szerelmes ezek szerint.
2012. márc. 31. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!