Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyeim! Ha egy csaj/nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim! Ha egy csaj/nő (általánosságban kérdezem) tehát ha nem mond semmit egy kapcsolatra az jó vagy rossz vagy csak gondolkozásra van szüksége?!

Figyelt kérdés
kapcsolat,
2012. márc. 30. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak én nem értem, hogy pontosan milyen szituációt kell elképzelnem?:)
2012. márc. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet néma
2012. márc. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy azon gondolkozik, hogy tényleg igent mondjon-e mert még talán nem biztos benne, vagy azon, hogy hogyan utasítson el finomabban.
2012. márc. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semmiképp sem jó. Ha magamból indulok ki.
2012. márc. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, arról van szó, hogy kezdeményeztél nála, és nem nagyon reagált? ugye? Vagy mi? Mert egy kicsit zavaros.

Ha igazam van, akkor ne számíts semmire. Ha tetszenél neki, azonnal kapott volna a lehetőségen.

2012. márc. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ez egyértelműen nem jó. 22/L
2012. márc. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!