Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hiányzik, hogy legyen valakim,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányzik, hogy legyen valakim, üresnek érzem az életem. Hogyan fogom megtalálni azt, aki hozzám illik, mit kell tennem érte?

Figyelt kérdés
2012. márc. 31. 00:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát figyelj. Biztos recept nincs, ha lenne, én se a neten lógnék hajnali egykor. A problémád az, hogy nincs barátnőd. Namost. Menjünk vissza a probléma elejére. Egy másik kérdésben írod, hogy nincs önbizalmad. Amíg nincs önbizalmad, nem tudod szeretni magad, és amíg nem szereted magad, nem várhatod, hogy más is szeressen, viszont mivel nem szeret senki, nincs önbizalmad... és a többi, ördögi kör. Ebből a körből kellene kilépned, és hidd el nekem, senki sem fog onnan kirugdosni, neked kell, egyedül, magadtól. Nehéz, ez tény. És lassú is, persze. Viszont nem lehetetlen.

Fogalkozz magaddal. Nem, ne a problémáiddal, azzal foglalkoztál eleget. Az "úgyse sikerül", a "minek csinálom" és az "úgyse kellek senkinek, üres az életem" típusú dolgokat felejtsd el egy kicsit. Figyelj befelé, magadra. Ha tisztába jöttél magaddal, már tudni fogod, hogy ki illik hozzád, észre fogod venni egy társaságban, tudni fogod hogy szólj hozzá.

Igen, el kell járni társaságba. A neten nagyon ritkán talál magának az ember barátnőt.

Nem terveztem ezt ilyen hosszúra. A lényeg, hogy gyere egyenesbe magaddal. Nem lesz tőle varázsütésre barátnőd, viszont nyitott szemmel fogsz járni, és észreveszed, ha szembejön. Ha meg nem jön, hát bumm neki, egyedül se fogod sivárnak és üresnek érezni az életedet.

Persze mindig ott a B terv, hogy regsztrálsz egy társkereső oldalra, és ott a megadott paraméterek alapján kiválasztod azokat, akikkel ismerkedni akarsz.

2012. márc. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, ez egy tök jó válasz volt
2012. márc. 31. 14:40
 3/6 anonim válasza:

Először is, mennyi idős vagy? :) És ha jól veszem ki, fiú...?

Én abban hiszek, hogy akiknek meg kell egymást találniuk, azok előbb-utóbb megtalálják. Járj nyitott szemmel, ismerkedj az emberekkel, próbáld meg őket közel engedni magadhoz, hátha a szerelmed már ott van a közeledben, csak te még nem tudsz róla. :))

2012. márc. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
25, és fiú vagyok. Remélem úgy van, ahogy mondod.
2012. márc. 31. 19:25
 5/6 anonim válasza:
Nos, 25 éves vagy. Az fiatal. :) Ne törj össze még jobban, semmi esetre sem, mert csak vonzod a rosszat. Az első válaszolónak van igaza. Ne arra koncentrálj, hogy milyen üres az életed, próbálj meg arra összpontosítani, hogy kit szeretnél magad mellé. Én is teljesen üres voltam egy időben, befelé fordultam, csak ez járt a fejemben. Aztán azt mondtam, hogy ez így nem mehet tovább, szóval megpróbáltam türelmes lenni, mosolyogni, vidámnak lenni. Arra gondoltam, kiélvezem a szabadság utolsó napjait, mert nemsokára jönni fog az igazi. És el is jött. :) Hidd el, ez így működik. Sok szerencsét!
2012. ápr. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm az utolsó válaszolónak!
2012. ápr. 7. 01:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!