Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan viselkedjek a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek a barátnőm szülei előtt? : ) Illik nekik vinni valamit?

Figyelt kérdés

Először megyek hozzájuk,barátnőm már mesélgetett rólam,kiváncsiak rám a szülők,de nekem ő igy az első,szóval ilyenben még nem volt részem : ) valami tipp ? :D


18F



2012. márc. 28. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a csajt... ő ismeri a szüleit legjobban :P
2012. márc. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én barátom nem hozott semmit, csak átjött bemutatkozni. Mondjuk nekem csak anyukám van itt, faterral nem szoktam találkozgatni. Anyukám nem vár el ilyeneket, beszélgettek pár sort, aztán mentünk is. :D

Úgyis találkozol még velük, majd megismernek később.


Kivéve ha ilyen überkonzervatívak, akkor inkább kérdezd meg a lánykát mire számíts? :D

2012. márc. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
30%
Egy csokor virággal be lehet vágódni. Ha nem viszel, azzal viszont vérig lehet sérteni az anyját, még ha nem is mondja.
2012. márc. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én két bemutatkozáson vagyok túl. Először csak az anyós jelöltnek vittem virágot, ekkor 18 voltam. A 2. alkalommal 20 évesen az anyósnak virágot, az apósnak egy üveg jó minőségű bort vittem. Nem vették rossz néven. Az más kérdés, hogy amúgy rühellem őket. :D 5 éve vagyunk együtt amúgy :)
2012. ápr. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!