Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van valaki aki úgy szerezte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valaki aki úgy szerezte vissza a volt párját, hogy úgy tett, mintha már kiszeretett volna belőle?

Figyelt kérdés

neten olvasgattam ezt cikkekben, hogy így sérül a a férfi önérzete és újra belészeret a volt párjába...van itt valaki akinek ez sikerült? Mennyi ideig kellett ezt "játszani"?

vagy van valaki akinek nem jött össze?


én ezt a technikát szeretném alkalmazni és azért érdekelne, hogy tényleg bejön-e...


2011. dec. 18. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Tedd, ha téged az nem zavar, hogy "színészkedéssel" álságos viselkedéssel kell visszaszerezned a párod. Szerintem az már rég nem lesz az igazi, ha csak azért akar visszakapni, mert úgy érzi, hogy nem érdekled...
2011. dec. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez olyan szép, hogy valaki újra vissza szeretné szerezni a párját, mert ráébredt, hogy még mindig őt szereti csak.


De, ha a fiú már nem érez irántad semmit, nem hiszem, hogy akármi is használna.

2011. dec. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Komolyan az alapján akarsz hazardírozni a kapcsolatoddal, amit egy frankó kis női magazinban olvastál?

Amit valószínűleg egy kis OKJ képzést talán elvégzett, húsz éves gyakornok lányka írt?!


Elárulom: soha, egyetlen férfi még nem szeretett újra bele abba a nőbe, aki egyszer már az övé volt, azért, mert beletiport az önérzetébe.


Ezek a remek kis női magazinok azért vannak, hogy csináljanak valami színes, 10 oldalas körítést az 50 oldalnyi reklám mellé.


Sokkal valószínűbb, hogy ha már eleve bajok vannak a kapcsolatban, te meg most előadod, hogy már nem szereted (közben akár az is kiderül, hogy már ő se téged), akkor egyszerűen elköszön tőled és elballag.


Ezek a taktikázások csak arra jók, hogy a pasid egy agyhalott, hisztis, elviselhetetlen libának tartson, akinek azt se lehet elhinni, amit kérdez.

2011. dec. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

akkor én is írok!


27/F vagyok.

Volt olyan nő aki már úgy tett mintha lesz@rna nem szeretne, stb, és kib@szott szarul esett mikor lekezelő volt, meg eltávolodott, meg nem érdekeltem, nem írt nem válaszolt, szóval nagyon rosszul esett, és utána hiába jött elhajtottam, ugyan is nem voltam képes egy ilyen után újra beleszeretni.


És ha végiggondolod, akkor vajon fordítva ha egy pasi, azt mondja a nőnek, h bocsi már nem hiszem h szeretlek, és te hiába írsz neki szép szerelmes leveleket, ő nem válaszol vagy csak annyit h nem érdekel, és egyszerűen nem foglalkozik veled, nem ér hozzád többet stb, aztán mondjuk 1 hónap után visszajön h kicsim én szeretlek kezdjük újra....akkor te lennél olyan zakkant h belemennél???


És igen vannak ilyen zakkant emberek de csak akkro ha vakok és idióták és szerelmesek túlzottan szerelmesek.


Amúgy nincs olyan pasi akinek ha összetöröd a szívét akkor utána megint rohan majd utánad, mármint nagy hülye az aki igen....

2011. dec. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!