Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig érdemes küzdeni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes küzdeni egy nőért és mi az a szint ami még nem megalázkodás?

Figyelt kérdés
Véleményetek szerint meddig érdemes küzdeni egy nőért?Hogyan érdemes hogy ne legyen megalázkodás és hogy az ember közben férfi is maradjon és ne csökkenjen a férfi mivolta?
2012. márc. 31. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Helyzetfüggő.


Ha te hibáztál nagyot (megcsaltad,készültél megcsalni és ő rájött),akkor tedd félre a férfiasságod és kuncsorogj mint a kiskutya a csontért...



Ha csak egyszerűen ujonnan megismert nő,aki nem foglalkozik veled,akkkor nem érdemes szinte semennyire.

2012. márc. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem megcsalás,egyszerüen csak elege lett a sok hülyeségemből.Sokat hibáztam a kapcsolatban,de nem volt megcsalás és még nem is készültem rá,soha nem csaltam meg senkit.Azóta elgondolkodtam hogy miket hibáztam.
2012. márc. 31. 09:40
 3/7 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy ő is bevallotta hogy türelmetlen volt velem sokszor és mondta hogy lehetne türelmesebb is.Szóval hibáztam de neki is voltak hibái.
2012. márc. 31. 09:45
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

az én párom soha nem kért bocsánatot semmiért

ha megbántott és kiderült nekem volt igazam, akkor is neki állt feljebb

ha megemlítettem, hogy valamit rosszul csinál és haragszom, napokig fel sem hívott, még ő volt besértődve,

mégis együtt vagyunk

szóval ehhez képest te már most megaláztad magad, hogy rohansz utána

2012. márc. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy megalázó lenne elismerni a saját hibánkat és igyekezni jóvátenni azt, kedves utolsó :) szerencsére nincs mindenkinek olyan gyökér párja, mint neked.


A kérdezőnek pedig azt mondanám, hogy próbálkozzon, de csak addig, amíg nem tapasztalja azt, hogy értelmetlen az egész.

2012. márc. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbálkozz. Ha szereted, bármeddig elmehetsz. A nőket meg kell hódítani. Azt szeretik.
2012. márc. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit tettél már meg és milyen típusú a nő. Sztem alapvetően egy pasi csak akkor alázkodik meg egy nő előtt, ha többszöri visszautasításra pincsi módon követi-ezt nőként mondom. Az én szememben nem megalázkodás, ha egy férfi azt mondja, hogy bocs, hülye voltam, próbáljuk meg újra, megbántam, amit tettem. Ha ezt még mondjuk 3x megpróbálja, az sem, hacsak nem nagyon nyálas tiffanyból vett barokkos körmondatokkal meg hasonlatokkal próbálkozik. De hát ezt te érzed igazán. A férfiúi büszkeség még mindig kicsit rejtély a számomra, hogy mi ciki már...
2012. márc. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!