Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiu Ráckeve-n lakik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu Ráckeve-n lakik és nagyon szeretjük egymást én tiszavasváriban lakom és nagyon szeretnénk találkozni ő 16 én 13 vok anyáék nem engednének engem még el ijen kicsin és a fiunak meg nincs se haverja sew rokonja itt mit tegyünk?

Figyelt kérdés
2012. márc. 31. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Figyeljetek oda nyelvtan órán
2012. márc. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
istenem szerintem most nem ez a legfontosabb de ha nem tudsz írni valami normálisat akkor inkább ne is írj semmit
2012. márc. 31. 14:32
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel, ha nem tudsz helyesen írni, ne írj semmit. Osztom az első válaszoló véleményét, mert micsoda dolog ez, hogy te cseszel le minket, ha rád szólunk, hogy ugyan, kislányom, írj már helyesen (vesszőhibák nem érdekelnek, vagy az elgépelések).
2012. márc. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ráckevén, vagyok, ilyen, fiúnak, rokona


Egy pár órára se elmenni hozzátok? Vagy rögtön egymásnál akartok aludni, vagy mi?

2012. márc. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

13 évesen tessék belenyugodni, hogy nem enged el anyád 250 - igen, ismétlem 250!!!- kilométerre, hogy egy 16 éves kölyök megfarkalhasson végre.


Basszus áruld már el nekem, hogy a retkesbe lehet ekkora nagy a szerelem?! Bármibe lefogadom, hogy az életben nem találkoztatok, csak fas.zbökön irkáltok egymásnak.


Ha viszketsz a bugyiban, akkor keress valakit helyben, aki megvakarja.


Eszem megáll...

2012. márc. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok


Ja, hogy 250 km van köztetek??!!?? Nem gugliztam először rá de kellett volna úgy látszik.

Nagyon egyszerű: Felejtsd el, és keress magadnak 10 km-es körben, korban is hozzád illő srácot. Hidd el fogsz találni.

2012. márc. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3. voltam bocs :D
2012. márc. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
13 évesen még csak maradj otthon. Nem hiszem, hogy pont egy 16 éves fiúval kellene randizgatnod. Nem gondolod, hogy túl fiatal vagy még ? Ezekben az esetekben szokott megtörténni a nem kívánt terhesség, mert egyszerűen fogalmad sincs, hogy mit és hogyan kéne. Ne csodálkozz, hogy anyud nem enged sehova.
2012. márc. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oké nos akkor levázolom a helyzetet először is ellnézést kérek a nyelvtan hibákért másodszor meg bocsi csak ideges voltam harmadszor meg ezzel a fiúval 4 hónapja tartom a távkapcsolatot és eléggé kiismertem, hogy tudjam ő nem a perverz fiúk közzé tartozik mert ő röviden kedves, helyes, udvarias ja és még annyi,hogy de igen találkoztunk még régebben de most is szeretnénk léci nézzétek el, hogy rajtatok adtam ki a dühöm és segítsetek. :\ :)
2012. márc. 31. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!