Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én szeretnék túl sokat találko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én szeretnék túl sokat találkozni, vagy szerintetek igazam van?

Figyelt kérdés

Azért írom ki ezt a kérdést, mert este fogok beszélni a barátommal, és érdekel, hogy a kívülállók hogyan ítélik meg a helyzetet.Kamasz vagyok, kell a segítség:)

A barátom 15 éves , én 16 éves vagyok(lány). Lassan 5 hónapja alkotunk egy párt.

Iskolatársak vagyunk, minden szünetben együtt vagyuk. A barátok panaszkodtak, hogy nem vagyok velük "eleget"( a lényege ez volt), szóval megbeszéltük a barátommal, hogy eg-két szünetet a barátokkal vagyok, többit vele. De mindig igényünk van egymásra.

Adódtak problémák, ugyanis kettesben kb 1 hónapban 1x voltunk, vagy ha megvárt suli után, akkor 2x 3x. Nekem ez nagyon kevés volt, megbeszéltük oké.....utána ez a probléma felmerült megint. Mondtam, hogy akkor inkább suliba legyünk kevesebbet egütt, és iskolába többet. Tanul Ő is meg én is, meg ugye szülei miatt nem mindig jön össze a találka(ráadásul hozzánk nem jöhet).

Én úgy érzem, hogy Ő iskola után nem szeret maradni....Igazam is lett, de mondta, hogy értem marad.

Ma megint felmerült egy probléma: úgy volt, hogy marad velem iskola után egy órát....utána odaültünk a haverjai mellé.Megkérdezte Őket, hogy melyik vonattal mennek. Én mondtam ha akar menjen velük(tudtam, hogy akar.) Mondta, hogy szerinte elmegy velük.

Kérdezte, hogy holnap megvárjon-e? Mondtam, ha nem akarsz nem muszáj, nem akarom, hogy neked rossz legyen. MOndta, ha velem van az nem rossz neki.

De nekem az, hogy csak ennyit találkozunk NAGYON kevés, tudom, hogy iskolába mindig együtt vagyunk, de az nem ugyanaz, mint kettesben, ráadásul én hisztizek be folyton....Jogosan, vagy nem? Én nagyon félek, hogy miattam fog tönkremenni a kapcsolat, hogy folyton nyafogok, ezért kérem a véleményeteket, hogy jogosan?

Privátot nem tudok írni, ha valakinek kérdése van kérdezzetek!


2012. márc. 20. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez általános.

Nem jó az időpont. Meg kell találni az egyensúlyt. Bár én úgy érzem te jobban ragaszkodsz ehhez a kapcsolathoz, mint a barátod.

2012. márc. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De hogan találjuk meg? Szombatonként szoktunk, de azt is egy hónapba 2x pl a mondjuk négyből. Hozzánk nem jöhet, de ez változni fog. Sajna lelkileg se vagyok jól, nagyon nehéz velem, tudom.

Ő is nagyon ragaszkodik, mindent megtesz értem, de ez az egy nekünk meg harmadszorra visszatérő probléma....legalábbis nekem:(

És nem akarom túlreagálni.

2012. márc. 20. 14:12
 3/4 A kérdező kommentje:
hogyan*
2012. márc. 20. 14:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy 15 éves fiú életében sokkal fontosabbak a barátok és a szabadság, mint a lányok. Gondolom szeret, a maga módján, de érzelmileg és lelkileg ő nincs felkészülve (korából adódóan) mint egy lány. Egy 16 éves lány (ideális esetben) sokkal érettebb, mint egy 15 éves fiú. Ezért is van az, hogy a 16 éves lányok inkább az idősebb (meg úgy általában is ez a felállás, a lány fiatalabb) fiúkhoz vonzódnak, mert azok közelebb állnak értelmi és érzelmi szinten egymáshoz.


Amit te elvársz az alap esetben normális, és nem sok. Viszont, az hogy mindezt egy 15 éves fiútól várod el, az sok.

Szerintem a korkülönbség miatt és az hogy ebben a korban még nagyon látszik, hogy a fiúk mennyivel később érő típusok (nem negatív, ez biológiai tény) az alapprobléma, csak ez abban ütközik ki, hogy ezeket a dolgokat nem tudjátok megoldani.


Hangsúlyozom, nem állítom, hogy nem szeret, de ő még érzelmileg nincs felkészülve egy ilyen elkötelezettségre. Neki még teljesen megfelel az, hogy együtt lógtok néha, de ennél többre szerintem nincs szüksége.


Na most ezt vagy elfogadod, vagy nem. Ha nem, akkor kilépsz a kapcsolatból, ha elfogadod, akkor viszont el kell fogadnod ezeket a dolgokat és nem hisztizni miatta.


28/n

2012. márc. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!