Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem szokott írni nekem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szokott írni nekem, amikor találkozunk akkor meg boldogok vagyunk, mondani is szokta hogy szeret stb?

Figyelt kérdés
2012. márc. 31. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
h erted h nem szokott? soha?
2012. márc. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jobban szereti az élő beszélgetést, mint a fészbúkost.. Én is így vagyok vele.. Facebookon alig tudok valamit beszélni valakivel, de élőben meg....
2012. márc. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ja akkor lehet hogy ez a baj, de amugy élőbe se nagyon szoktunk sokat beszélni
2012. márc. 31. 19:58
 4/7 A kérdező kommentje:

meg a múltkor ő mondta hogy facebook-on a kapcsolati állapotot állítsuk át, ma meg én és semmi

de nem mintha ez fontos lenne annyira csak mégis...

2012. márc. 31. 21:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyi ideje ismeritek egymást, de szerintem csak annyi kell, hogy jobban egymásra hangolódjatok. Több közös élmény, téma, beszélgetés.. Valószínű jobb szereti a személyes beszélgetést, ahogy a második is írta (kül én is ilyen vagyok).
2012. márc. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hú, facere ne alapozz ilyesmiben..
2012. márc. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

értem

amugy 1 hete ismerjük egymást

2012. ápr. 1. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!