Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom már többször mondta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lalauki kérdése:

A barátom már többször mondta h le akar velem feküdni Én meg mondtam neki h nem akarok még vele! Egyre kevesebbet találkozunk mióta ezt el mondtam neki. mondja mindig h szeret De én azt hiszem h csak addig kellek amíg le nem fektet. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

2012. márc. 29. 12:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Minnel tovabb huzod annal hamarabb fog dobni..ha csak arra kellesz neki megdugjon es kirakjon akkor rosszul valasztottal pasit!:))
2012. márc. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
11%
feküdj le vele a kapcsolatban ezis nagyon fontos !
2012. márc. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

hinni a templomba kell :)


akkor h mondjuk jól nézek ki, és bepróbálkozok nálad, már egyből arra gondolsz h le akarlak fektetni? Mostmár tudom h miért találok k nehezen bnőt...

2012. márc. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szerintem is esélyes h csak a szex miatt..
2012. márc. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%

Nézd, szerintem teljesen érthető a barátod viselkedése. Nem lehet a végtelenségig húzni az ilyesmit. A fiúknak is vannak igényeik, és sajnos vagy nem sajnos, de ebben a mai felgyorsult, rohanó világban nem fognak rád évekig várni. Ha azt látja a barátod, hogy te nem vagy hajlandó megadni neki azt, ami egy kapcsolat FONTOS és teljesen TERMÉSZETES része, akkor még jó, hogy előbb-utóbb ráun erre az egészre és keres olyan lányt, aki hajlandó vele minden tekintetben teljes értékű partnerként együtt lenni.


A szex is hozzá tartozik egy normális párkapcsolathoz. Nagyon fontos része annak, ezt el kell fogadni. A pasiknak meg aztán különösen fontos.


Te miért nem akarsz vele még lefeküdni? Hány évesek vagytok? Volt már előtte más férfi az életedben? Ha igen, akkor most miért nem akarsz együtt lenni ezzel a pasiddal?


21/L

2012. márc. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
20%

Azt gondolom, hogy nehogy az előzőekre hallgass!!!!!!

Ha te még nem érzed magad erre felkészültnek annak meg van az oka, és ehhez igenis türelem kell!! Ha emiatt kevesebbet találkozik veled, akkor szerintem egyértelmű a válasz!

Valószínű, hogy a kérdező azért nem akar még lefeküdni vele, mert sem ő, sem a kapcsolat nincs még erre felkészülve! Látható, hogy még nincs meg sem a bizalom, sem a belsőséges intimitás ami ehhez szükséges!

A mai fiatalok szálljanak le a földre nem kell mindenkivel megd*gatni magukat 1-2hét után.

Úgy érzem, Te is így gondolkozol, nem kell lesüllyedni bizonyos szintekre...!

Lehet, hogy nem is kellett volna kiírnod ezt a kérdést, hiszen szerintem magadtól is tudod, hogy mit kell tenned... Csak okosan:)

2012. márc. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát bizony, én is dobnálak. Azért szórakozni sem kell senkivel. És te vele nem akarsz, mással viszont már igen???

Erős a gyanúm, hogy addig se fogsz neki kelleni, lendületben vagy akárhogy is nézed...

2012. márc. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
Ha nem érzed magad vagy a kapcsolatot elég érettnek erre, akkor NE TEDD MEG! Ha emiatt dob, akkor nem érdemel meg téged, keressen egy olyan lányt, aki mindenkivel lefekszik 1-2 nap mulva, aztán mehet a nemibeteg gondozóba...
2012. márc. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ideje pedálozik már lovag úr, és a kislányka sem olyan kislányka már...
2012. márc. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%
Gyökerek! Lalauki még 14 éves sincs!
2012. márc. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!