Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyelőre bemutatkozom, én egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Andrusenko kérdése:

Egyelőre bemutatkozom, én egy 27esztendős férfi vagyok felső oktatást végeztem. A facebook kinek befolyásolta a kapcsolatát?

Figyelt kérdés
A barátnőm sok pasit bejelöl akik ismeretlenek és lajloklja, nem tudom de engem idegesít mert egy fajta flörtnek veszem. Most távolság is van köztünk mert kiment külföldre dolgozni, és engem zavar az, hogy egyetlen kommunikációs eszközünk a internet és ritkán ír ha fellepik néha inviisble ben van. Rákérdeztem és azt mondta fáradt és csak fellépett, hogy nézze meg az emailját és közben Facebook, latom , hogy lajkolt egy strácot megint , meg kérdeztem, ha fel tudsz lépni a facebookra nekem mert nem írsz , hogy hogy vagy stb. Engem zavar és kérek tanácsokat nem akarok bele szólni uralkodónak lenni de engem zavar, megértem mindenkinek meg van a magán szférája de vannak határok.Én mindig a párkapcsolatomban a biztonságot preferálom, hogy ne legyen a barátnőm féltékeny stb. De én nem érzek így biztonságot.
2012. márc. 31. 22:57
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Nekem pl ráment egy 4 éves kapcsolatom.
2012. márc. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
De ugyan ebben a cipőben jártál? Nem tudtátok meg beszélni_ Megcsalt?
2012. márc. 31. 23:00
 3/28 anonim ***** válasza:
Mindenki avval jön h facebook=párkapcsolat szétmenése én amondó vagyok h abba a párkapcsolatba lehet beleronditani ami nem áll amúgy sem biztos alapokon.Az tény h maga az internet sokat segit abban h másokkal is tartsa az emeber a kapcsolatot,akikkel amúgy nem feltétlen beszélne minden nap.
2012. márc. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Teged nem zavarna ha van egy komoly baranod vagy baratod akit szeretsz es latod h idegen stracokat vagy csajokat lajkol ? Azzal rendben van ha a barati korebolteszi de tok idegenekkel? En ha lajkolnam a kis csajokat tuti ot is idegesitene csaken ugy gondolkodom h nem eri meg h o idegeskedjen emiatt.
2012. márc. 31. 23:06
 5/28 A kérdező kommentje:
Amugy lehet h en gondolkodok rosszul en igazat adok aki igennel es nemmel felel mindenkit megertek csak kivacsi vagyok a velemenyekre:)
2012. márc. 31. 23:19
 6/28 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van és jogos a félelmed. Engem is zavarna. Ha igazán szeretne, akkor nem csinálna ilyet. Bocs, hogy ezt mondom, de ne remélj semmi jót. Legjobban tennéd, ha szakítanál vele. Ez így úgy sem kapcsolat. Nem is találkoztok és szinte alig kommunikáltok egymással.

Mond meg neki, hogy neked ez így nem jó és mondjuk szünetet akarsz tartani. Nem lepődnék meg azon, ha nem tiltakozna ellene, hanem simán belemenne.

Hidd el neked is jobb lesz így, te jobbat érdemelsz ennél, olyan lányt, aki szeret annyira és fontos vagy neki annyira, hiányzol neki annyira, hogy írjon és akarjon veled beszélni.

2012. márc. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
1. vagyok.Maga a facebook h fennt van és beszélget másokkal nem zavart,meg a likeok sem,volt ami nem tetszett de nem volt vita belőle,viszont a kapcsolat vége felé abból csinált balhét h miért nem likeolom amit kiír nekem és miért nem írok rá vissza egyből.Voltak terveink,összeköltözés közös ház stb és nálunk ez nagyon komoly is volt.Legalább is én hittem azt,utólag kiderült ,h egyik volt osztálytársától a 4 év alatt többször is megkérdezte h mi lenne ha nem lenne vele megyütt.Azóta vele van és tuti h a kapcsolatunk alatt csalt is vele,de gyanús is volt mert elég sokat beszélgettek.Összeveszés után szakítottunk szóval nem végződött valami jól,azóta találkoztunk 2x max ott kiderültek dolog és azóta nem keresem mert rendesen belém taposott.
2012. márc. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Ja és hozzáteszem olyan,h személyesen eljönne és a képembe vágná,h akkor b+ vége nem volt,küldött egy üzenetet facebookon és el van intézve.
2012. márc. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Hat sajnalom es felek attol h en is ebben a cipoben fogok jarni es vegezni :(. En ugy erzem mindent meg tettem vartam minden ejjel, hogy tudjunk beszelni es reggel korna keltem farradtan.De oszinten zavar engem nagyon.
2012. márc. 31. 23:31
 10/28 anonim ***** válasza:
Csak azt tudom mondani, hogy szakíts vele. Nem érdemel meg. Te mindent megtettél, ő semmit.
2012. márc. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!