Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel viccelhetném meg ma a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel viccelhetném meg ma a barátomat április 1-je alkalmából? Van valami ötletetek?

Figyelt kérdés

Valami kedves tréfára gondoltam, nem szemétkedésre. :) Csak valami kis apró viccre, csínyre, amin aztán mindketten nevetünk. :D

Szóval ne ilyeneket írjatok, hogy "Add be neki, hogy terhes vagy!" vagy "Játszd el, hogy szakítani akarsz vele! Höhö, az mennyire poén már!", mert ezek egyáltalán nem vicces dolgok, és dehogy is akarok én szakítani vele! :D


Van valami ötletetek? :)


22/L



2012. ápr. 1. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Irigy vagyok, és haragszom rád, mert van valakid. Nem tehetsz róla, de én sem.


Sajnos így nem áll módomban segíteni.

2012. ápr. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én szeretnélek felvenni az adatbázisomba, hogy a net megöli az emberek kreativitását, így kérem a hozzájárulásod!


Válaszodat megköszönném!

2012. ápr. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Húha! O.o'

Hát, öööö, izé... nem, nem járulok hozzá, és első hozzászóló, ha te meg nem akarsz segíteni, akkor egyálalán minek írsz kommentet, csak hogy ezt az orrom alád dörgöld?

2012. ápr. 1. 13:18
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
mond neki hogy a házasságig nincs szex
2012. ápr. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kapcsolódó kérdések

Mivel viccelhetném meg pár ismerősömet és a mamámat április 1-én?

Hogyan trefaljam meg a baratnomet aprilis 1en?

Milyen április 1-i tréfát találjak ki a páromnak?

Hogyan viccelhetném meg azt a fiút aki tetszik április 1. -jén?

Április 1! milyen sztoritok vannak? :D Adhatnátok pár ötletet hogy a pasimat hogy viccelhetném meg én 14/L ő 16/F!

Hogyan viccelhetném meg a fiút, aki tetszik, április 1 alkalmából?


HŰ DE KU*VA KREATÍVOK VAGYTOK!

2012. ápr. 2. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!