Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik, h szerelmes vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, h szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Elég későnérő típus vagyok, sokáig lesz@rtam a csajozást, egyszerűen csak lusta voltam csajozni. Volt pár apróbb kalandom,de semmi komoly. Most is inkább a bulizás meg a csajok hülyítése,amit csinálni szoktam,elég borzalmas tudok lenni. Hát de most már egy ideje megismertem egy lányt,és csak most vettem észre,h én vele egész rendesen bántam,nem ismerek magamra, igazából akkor vettem észre magamon amikor ő erre felhívta a figyelmet,mert mondta nekem h milyen rendes vagyok. Nekem ez olyan furán hangzott,h iylet mondanak nekem, mert én elég bunkó vagyok inkább. Nagyon jól érzem magam,ha ezzel a bizonyos lánnyal lehetek együtt, engem is ,őt is mintha valami önfeldt boldogság kerítene hatalmába amikor találkozunk. Gyakran veszem észre magamon,h mindenben próbálok neki segíteni,és már nem csak a saját,hanem az ő érdekeit is nézni szoktam,ami megint csak meglepő,mert elég önző vagyok. Hát bevallom,h önmagamat szeretem a legjobban. Most igazából nem tudom,létezik h belé szerettem? Vagy ez is csak egyfajta önzőség a részemről, h mondjuk csak azért vagyok vele iylen kedves,mert azt szeretném,ha ő is kedves lenne velem. Fontos lenne ha tudnám,h mégis mi lehet ez az érzés,mert én tényleg annyira önző vagyok,h szinte hihetetlen,h én is tudok szeretni valakit.
2012. ápr. 1. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:
tuti nem... te egy önző kis köcsög vagy..
2012. ápr. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nagyon jól szemléltetted azt,hogy mi a szerelem lényege:D mikor a másik legalább olyan fontos lesz számunkra,mint saját magunk..igen,létezik,hogy beleszerettél..Hajrá! :')
2012. ápr. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

te nem vagy normális, keress fel egy pszichológust..

ha ennyire önző vagy másokkal szemben, ez nem teljesen normális

2012. ápr. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
tudom,egy önző disznó vagyok, ezért is nem értem magamat,hogy hogy lehet h valakit már annyira szeretek mint magamat...
2012. ápr. 1. 18:13
 5/10 anonim ***** válasza:
ahogy feljebb is mondják, ez a szerelem :)
2012. ápr. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hűha :O :) :$
2012. ápr. 1. 18:48
 7/10 Doruss ***** válasza:
Nem lehet, biztos. :) Néha egészen érdekes dolgokat hoz ki az emberből a szerelem.
2012. ápr. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szerencsés csaj lehet, egyszer én is szeretném tudni milyen, mikor egy srác úgy szeret belém hogy tényleg egyáltalán nem is számít rá. :)
2012. ápr. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs h mit csináljak most. Mondjam meg neki?:) Hiszen még fel sem fogtam,h én érzek iránta valamit. Most,hogy itt írjátok,egész meglepődtem, ennyire nem vagyok tisztában az érzéseimmel. Mondjuk még sosem voltam igazán szerelmes,ez az érzés nekem új.
2012. ápr. 1. 19:15
 10/10 anonim ***** válasza:

Lehet, h szerelmes lettél. :)


Nem szavakkal, hanem tettekkel javaslom kifejezned felé: légy továbbra is odaadó felé; adj számára finom, de egyértelmű jelzéseket, hogy mit érzel, de nem biztos, h szerencsés, ha kimondod, esetleg hónapok multán öntsd szavakba, ha már kölcsönös, mély érzelmi szinten lesztek... már ha oda eljuttok...


Tehát metakommunikácio: hanghordozásod, mimikád fejezze ki őszinteséged, spontaneitásod, de természetes módon figyelj erre és tedd; valamint gyakran nézz érzéssel a szemébe, vedd a jeleket tőle, ahogy , amikor a szemedbe néz, finoman érints meg olykor ,de éreztesd vele, h tisztelettudo, előzékeny vagy vele, pl. amikor odaadásod mutatod ki, kellő pillanatban épp hogy csak érintsd meg a vállát: az nem tul intim, mégis egyértelmu jelzés, hogy figyelsz rá, jó szivvel. :)


Így idővel egyre közelebb enged testileg-lelkileg magához a lány, kvázi megszelidited, jo értelemben, azaz kezdi érezni bizalmadat is , szereteted is felé. Lehet h ekozben épp csak tudatosul benned, h ő is hasonlóan van irántad és ennek megfeleloen cselekszik, persze "lányosan", "lányos változatban", de lényegileg ugyanolyan belső indittatással - ha hatást vált ki nála a hozzáállásod. ;-)


Tartsd szem előtt, hogy a pakliban minden benne van: csalodhatsz is, lehet h tetszel neki, de esetleg ő nem érez mélyen irántad; legyél lelkileg erre is felkészülve, mert a szerelem elvarázsolja az embert, csökken az addigi realitás érzéke, ítélőképessége. Ha tudatositod, h többesélyes a kimenetele, akkor visszautasitás esetén kevésbé fog fájni neked. A szerelem észrevétlenul keriti hatalmába az embert, de probálj kellően tudatos maradni.


Persze ennél is fontosabb, hogy merülj is bele az érzésbe és fedezd fel: milyen csodálatos érzés önzetlenül odaadónak lenni. Meg látod, akkor kapod a legnagyobb csodát, amikor nem várod el és egyben amikor adni akarsz a másiknak, ami neki jo, olyat, ugyanakkor nem vársz el érte viszonzást.


Kezdesz érzelmileg érni, h ezt érzed, és hogy önelemzést gyakorolsz: felvetetted, hátha elvárásbol adsz... hasznos dolog gondolkodnod ilyesmiken, ha felmerul benned... tényleg probálj tudatosan önzetlen lenni, mert ha az ember ezt teszi, maga az őszinte önzetlenség örömet okoz annak, aki ilyen. :)


Persze mártirnak se kell lenni: ha önvédelemre szorul az ember, tegye meg, de csak ha elkerulhetetlen. Ugyanis az ember a szerettei felé idővel képes az áldozathozatalra, ez magas foku lelki érettségre vezet és ezáltal magasabb foku boldogságérzethez. :)


...Mégpedig azért, mert azonosul az ember avval, akit szeret. :)

2012. ápr. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!