Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A saját barátnőm nyomul arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A saját barátnőm nyomul arra aki nekem tetsziK? Mit tennél?

Figyelt kérdés
tetszik egy srác, mint a ketten 15/l vagyunk. és mostanába leszoktunk menni velük focizni meg ilyenek, és a barátnőm olyan mintha nyomulna rá vagy nemtudom:S ha a srácnak vmi állapotához hozzá szólok ő is egyből ír oda valamit, meg fociba is folyton neki passzolt,mosolyográ, meg meséltem neki h mit mondott a srác (poént) és direkt kiorditotta h nevet-e rajta a srác. meg ha berugta akkor egyből elkezdi dicsérgetni h mien ügyi. nagyon idegesítő. legszivesebben else hívnám inkább, de kettesben meg nemakarok vele lemenni. meg a legjobb b.nöm:S te mit tennél ilyen helyzetbe?
2012. ápr. 1. 11:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Talán nyisd ki a szád és kérdezd meg, hogy tetszik-e neki... és mondd meg, hogy neked is tetszik.

Úgyis azzal fog járni a fiú, aki neki bejön, ezért értelmetlen összeveszni.

2012. ápr. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

De azt mondja h nem tetszik neki.

de azért játsza elötte az agyát..:S

2012. ápr. 1. 11:58
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy ilyen..."barátnőm" "Legjobb barátnő" csak felnőttem...

Egyszerűen egy versengő ribi a csaj, és hiába nem tetszik neki a pasi, akkor is bizonyítnai akarja hogy az ujja köré tudja csavarni, mert ettől érzi nőnek magát...felesleges vele beszélni erről...a lényeg hogy ne bízz benne...és igen egyszer legalább nélküle kéne menned, hogy ne tudjon elnyomni...és akkor te is mosolyogj..meg minden...

2012. ápr. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de menjek le tök egyedül, egy csomó fiú közé? ráadásul a srácot is allig ismerem
2012. ápr. 1. 12:12
 5/11 anonim ***** válasza:
Na jó de ha egy másik lány utánfutója vagy az se jobb...
2012. ápr. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
beszéld meg a bar.nőddel,hogy akkor most hogy is van ez?vágjátok félbe?
2012. ápr. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem nagy baréátság az, ahol nem tudod neki megmondani, hogy tetszik neked a fiú, és rá szeretnél hajtani, de elbizonytalanít, hogy ő mennyire könnyen tud vele beszélni.
2012. ápr. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Voltam hasonló helyzetben, a barátnőmnek nem tetszett a srác és én meg szerelmes voltam. Folyton ölelgette a pasit flörtölt vele, én meg elnyomva éreztem magam, mert nem tudtam igy játszani az eszem szimpla barátsággal közelitettem a sráchoz. Aztán egy nap betelt a pohár és egy levélben osztottam meg vele mit gondolok a helyzetről.15 évesek voltunk, akkor kerültem más városba suliba és küldtem egy levelet haza, miszerint engem NAGYON ZAVAR amit csinál, jól tudja, h mennyire odavagyok a srácért és ha fontos a barátságunk vegyen vissza nem zavar, ha beszélgetnek de ne másszon rá és ne flörtöljön vele. Irt választ amiben elmesélte mik történnek vele az uj suliban aztán a végére odairta, h ha tudtam volna, hogy ennyire zavar nem csinálom, és jól tudod h minden pasival igy hülyülök, de vele többet nem fogom ezt tenni. Ezzel meg is lett oldva. Nemsokára összejöttem a sráccal sokáig együtt voltunk ennek már jópár éve. 22/L
2012. ápr. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Először is nőj fel!


A barátnőd tudja hogy neked teszik az a gyerek?


Ne legyél beszari, menj oda a sráchoz, beszélje vele stb. Nem kell ahhoz barátnő.


Képzeld nekem tetszik egy lány és merek vele beszélni, a barátaim még csak nem is ismerik.

2012. ápr. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én is benne voltam ebbe, páromat az összes "barátnöm" le akarta nyúlni, tudtommal nem jött össze. Ha párommal megyünk valahova, szigorúan csak kettesben, vagy a haverjaival, de egyik barátnöm sincs ott. Pipáld le a kis pitsát, és csipd meg a csávókát;-)
2012. ápr. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!