Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok nektek tetszik ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tevion kérdése:

Lányok nektek tetszik ha egy fiú tud sütni egy pár sütit, muffinokat? Esetleg ajándékba is csinál?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 1. 20:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
A válasz egyszerű lesz és talán meglepő: IGEN!
2012. ápr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha tudsz olajat is cserélni a kocsiban, akkor ok.
2012. ápr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
40%
szerintem lesz*rják. Én pl. egy kávét se vagyok képes megcsinálni, mégis van barátnőm
2012. ápr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha alapból hobbija a sütés, akkor nagyon tetszik, ha csak azért tanulja meg, hogy lányoknál bevágódjon 8és azt meg lehet érezni, hogy miért csinálja), akkor nem tetszik.
2012. ápr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Igen... :D ez annyira aranyos...:D
2012. ápr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat csak azért mert néha megcsinálok 1-1 sütit és azon tűnődtem tetszik e nektek :)

Ja és válaszoljatok még mert érdekel a nagy többség véleménye

2012. ápr. 1. 20:47
 7/17 anonim ***** válasza:
Én egyszer sütöttem valami csirkét ,barátnöm telefonba mondta mit ,hogy kell és félreértettem egy szót ,mint utolag kiderült azt mondta tegyen a hütöbe 2 orára én meg beraktam a sütöbe ,ful gázon és mire hazaért totál szénné égett az egész.:-)
2012. ápr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hát akkor ez nem jött be de legalább megpróbáltad :D
2012. ápr. 1. 20:48
 9/17 anonim ***** válasza:
Azóta se föztem semmit.:-)
2012. ápr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem bejön:)
2012. ápr. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!