Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami játék a párommal?

Figyelt kérdés
Már régóta vagyunk együtt a párommal és szeretném feldobni egy kicsit a kapcsolatunkat. Valami beöltözősre vagy valami társasjátékra gondoltam. Interneten néztem már társasokat de nem igen találtam olyat is amit le tudok tölteni. Várom az ötleteket.Előre is köszi a válaszokat!
2012. ápr. 1. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Szex-dobókocka, a beöltözés...
2012. ápr. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Öltözzetek be! Téged mi dobna fel? És a párodat? Ha nem tudod, kérdezd meg!
2012. ápr. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

én a múltkor ezt találtam ki a párommal:

fogtam papírt vágtam belőle 10 kisebb lapocskát, 5-öt adtam neki 5öt magamnak. A papírcetlikre 5 olyan dolgot kellett írnia amit szeretne velem csinálni /lekötözés, análisszex, hogy elégítsem ki a számmal, mellre élvezés, szájbaélvezés,szexvideó készítés stb/ csupa merészebb dolgok :P én a poén kedvéért odaírtam egy nyelvtörőt és 3 probálkozása van rá hogy kimondja hiba nélkül, ha nemcsinálja meg akkor egy ujjal sem érek hozzá, csak ő hozzám :P Ez már mondjuk kreativitás kérdése. Nah és ezeket a lapokat összegyürtük és egyet húzott ő egyet meg én :D És azt csináltuk, amit kihúztunk. Szerintem ez tökjó arra is ha pl. nemmeritek elmondani egymásnak egy beszélgetés során a szexuális vágyaitokat, csak leírjátok s mikor kihúzzátok akkor az olyan meglepi :D:D:D:

2012. máj. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!