Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy lány, de több éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, de több éve vagyunk együtt párommal, és vannak gondok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval a szitu. Párommal évek óta együtt vagyunk, de lassan már tényleg csak vagyunk, eltávolodtunk.

Pár éve megismertem egy lányt, de mostanában kezdtünk el gyakrabban összefutni. Azelőtt, gondolom amíg rendben volt minden a párommal, nem tűnt fel a másik lány, mint nő.

Akiről szó van, ő 21, én 28 vagyok. Ez már szerintem nem gáz. Sok a közös témánk, érdeklődés, stb, és órákat tudunk beszélgetni, és nem utolsó sorban folyton Ő jár a fejemben.

Egyszerűen nem tudom mit tegyek. Szerintetek?


2012. márc. 29. 22:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Ha már nem szereted a párod akkor hagyd el. Ez tisztességes vele szembenn és neked is jobb
2012. márc. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Szakíts a pároddal,de nagyon sürgősen.Addig ne tegyél semmit.
2012. márc. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Azt nem mondom, hogy nem szeretem, de már nincs meg az ami régen. Lehet ha az alap baj (nem hajlandó elköltözni a szüleitől, náluk lakunk...) megoldódna -amire nem látok esélyt- akkor minden a régi lenne.
2012. márc. 29. 22:17
 4/25 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd nem kacsingatnál más felé. Ennyi. De tisztelni tuti nem tiszteled
2012. márc. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem te már magadban megválaszoltad a kérdést:)

Mi nem mondhatjuk meg helyetted, hogy mit csinálj, nehéz ügy ez, otthagyni a biztost a bizonytalanért..



off: Velem most pont ez van..van egy srác, akinek elég komoly kapcsolata van, de észrevettem, hogy érdeklődik irántam, és nagyon bántana, ha miattam mennének szét a mostani barátnőjével..

2012. márc. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 trendkivuli ***** válasza:
Elég nehéz dolgod van, ha már több éve vagytok együtt a pároddal már megszoktátok egymást, nehéz azt mondani hogy szakítok és új csajjal folytatom tovább, én a helyedben várnék még mert ez a lány most hirtelen felkeltette a figyelmed de lehet hogy csak egy fellángolás és hamar el is múlik, próbáld meg kideríteni hogy ez a másik lány hogy tekint rád ,barátra vagy többre
2012. márc. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Félreértés ne essék, amíg együtt vagyunk, addig nem lépek a másik lánynál, annyira gyökér nem vagyok. Amúgy párom is sokat lóg fiúkkal, de egész életében a baráti köre főleg fiúkból állt, nem az a tipikus csaj. Az a dilemma lényege, hogy -nem mintha öreg lennék- de fiatalabb már nem leszek, és a fixet, ami nem tökéletes, de még helyrejöhet, feladjam-e olyanért, ahol majdnem egyértelmű, hogy "megvan a kémia", akár még tökéletes is lehet, de nem biztos. A félrekacsintgatás meg olyan, hogy az életben bármikor beüthet váratlan, akármikor besétálhat a nagy ő az ajtón, függetlenül attól, hogy az addigi párjával jól megvan-e az ember vagy nem.

Az viszont tuti, hogy mielőtt az utóbbi időben elkezdtünk volna lógni a másik lánnyal, már régóta nagyon őrlődtem, csak optimista emberként úgy voltam/vagyok vele, hogy valamikor úgyis jobb lesz.

2012. márc. 29. 22:32
 8/25 A kérdező kommentje:
bocsi, de te, aki az 5-ös választ írtad, mikből gondolod, hogy tetszel a srácnak? És nem utolsó sorban, neked tetszik a srác?
2012. márc. 29. 22:36
 9/25 anonim ***** válasza:

Igen, tetszik:D

'Kinéztem' magamnak, aztán derült ki, hogy van barátnője:/ (váá tipikus, nem is én lennék, ha olyan pasi jönne be, aki nem foglalt..)


De mi nem szoktunk beszélgetni, szóval alapból esélytelen a dolog..

Amúgy én is 21 vagyok, és ez a srác is kb korodbeli lehet, és őszintén szólva én soknak tartom a korkülönbséget..

Ezért is gondold át szerintem, hogy hogy döntesz, bár szerintem nálad adott a válasz, ha már korábban is érezted, hogy eltávolodtatok a pároddal egymástól és nem 'csak' ez miatt a lány miatt akarsz most szakítani.

2012. márc. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
amikor felmerül benned egy másik személy, akkor szakitani kell, mert az jobb már nem lesz.. tapasztalat.. :S
2012. márc. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!