Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha a "külvilág"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a "külvilág" azt mondaná nem működhet a kapcsolatotok/ tiltott, viszont leírhatatlanul imádják egymást?

Figyelt kérdés
Szóval azért mondják ezt mert a férfinak felesége van( gyerekük nincs) de nem szeretik egymást. A feleség többnyire a pénzért van vele. A másik ok a 25 év korkülönbség. A férfiról emiatt rosszat gondolnak fél lépni de szerelmes a lányba. A lány is szerelmes belé még ha tudja, hogy nem is normális. A korkülönbség ellenére imádják egymást, hasonló dolgokat szeretnek stb.. 1 éve együtt vannak ha tehetik sokat együtt vannak együtt alszanak mint ha együtt élnének.
2009. jún. 16. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Rómeónak és Júliának se sült el fényesen.
2009. jún. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
És a férfi miért nem hagyja ott?
2009. jún. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Férj megszokta, hogy nincs egyedül "barátként" el vannak a felségével. Azért nem válik el mert fél lépni, mindenki azt mondja nem fog működni a lánnyal.
2009. jún. 16. 13:50
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig neki kell lépni. Nemcsak egy kaland vagy neki? Ha igazán szeret akkor elviseli a külvilág kritikáit és nem érdekli ki mit mond. A 25 év különbség pedig majd jópár év múlva lesz sok...Attól függ Te mennyi vagy.
2009. jún. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ha szeret és veled akar lenni el tud válni.

Kérdés mennyire szeret?

Szerintem ezen múlik...

Eddig jó volt igy mert te hagytad

Végül is csak ő változtathat,rajta múlik...

De ne hagyd magad kihasználni és elfecsérelni a fiatalságod mert később megbánod

2009. jún. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Aki azt mondja nem fog működni, nem volt még ilyen helyzetben. Nekem 2 éve működik, csak 21 év a korkülönbség. Nem az a fontos mások mit mondanak gondolnak, hanem hogy te mit érzel, mit szeretnél, csak ez számít!!
2009. jún. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Őszinte szerelem lehet, ahol azért mert mások azt mondják nem működhet inkább nem lép ki a házasságából. Ennyire nem biztos az érzéseiben? Azt elhiszem, hogy a feleségébe már nem szerelmes, de kétlem, hogy csak mint barátot szereti, inkább mint a társát. A fiatal nőcske iránt érzi gondolom a szenvedélyt, ami sajnos pár év alatt elmúlik. Nekem nem kéne egy ilyen kapcsolat, egyértelmű, hogy nem fog elválni soha. Nem áldoznék az életemből éveket olyan dologra, amiről tudom, hogy úgyse fog működni hosszú távon.
2009. jún. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te ugye nem a feleség vagy? A helyében te hogy éreznél? Szerinted ebben a helyzetben kinek kell lépnie?
2009. jún. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!