Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól döntöttem? 2 év után 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól döntöttem? 2 év után 1 hónapja szakitott velem a barátom, de azóta is keres. Kértem, hogy engedjen el.

Figyelt kérdés
..mert én már nem birom ezt az állapotot. Ö maga se tudja még,hogy mit akar, ettöl függetlenül nagyon szeret. Én is öt, de nem tudom mi lenne a jó. Szüksége van rám, nekem is ö rá, de teljesen bizonytalan. Mit kellett volna tennem?
2012. ápr. 3. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi volt a szakítás oka?
2012. ápr. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Távolság, az ö családi háttere, és számos más ok, amivel nem tudott megbirkózni. Nagyon fontos vagyok neki, imádjuk egymást, de 1 hónap eltelt de még mindig nem érzi,hogy akarná ezt az egészet. De minden nap keres, érdeklödik, hiányzom neki.
2012. ápr. 3. 12:27
 3/4 Zitka ***** válasza:

Szia! Nálam is hasonló a helyzet, a barátom 4 év után szakított velem, lassan egy hónapja, és mostanában mindig keres, felhív, hogy mennyire hiányzom neki, rájött, hogy hülyeséget csinált stb.

Lehet, hogy az lesz a legjobb, ha egy ideig nem találkoztok egymással. Gondolom ezek után nem lenne ugyanolyan, ha összejönnétek, nem tudnál megbízni benne. Vagy te hogy vagy ezzel a dologgal? Várnál rá, amíg tisztázódnak az érzései?


22/N

2012. ápr. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akár hónapokat is tudnék rá várni, úgy érzem megérné. Csak az ö bizonytalansága rám is hatással van. Talán ezért hoztam meg ezt a döntést,hogy engedjen el. Nem tudom, nagyon nehéz. De nálunk szerintem egy találkozás jót tenne, csak mig ö nem érzi,hogy ezt szeretné addig nem eröltetném.
2012. ápr. 3. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!