Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom két hete szakitott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom két hete szakitott velem. Azértmert ő már nem ugy szeret mint régen és letiltott az ismerősei közül. H ne lássa kivel találkozok magyarán ki a következő utána. Ez mi már?

Figyelt kérdés
Egyre rosszabb állapotba kerülök(testileg, lelkileg egyformán) beujítottam a külsöm(haj, Ruha, smink) és őt csak egy másik lány érdekli. Mit csináljak h vissza hódítsam?
2012. márc. 25. 15:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Semmit.Hagyd hogy rátaláljon a boldog életre ... mert melleted nem volt az ennyi ..
2012. márc. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ez van. Sprite
2012. márc. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
mért megy el mellettem ugy mint akit nem ismer...két héten át gondolkodott azon h velem maraggyon e...addig végig hazudott és becsapott...van remény még h együtt legyünk??
2012. márc. 25. 16:05
 4/15 anonim ***** válasza:
Ne erőlködj, már nem kellesz neki. Ha valahogy visszaédesgeted és nem hagyod elmenni, akkor is csak megcsalás lesz a vége. Fogadd el a helyzetet, idővel te is találsz majd mást.
2012. márc. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
elöbb utobb majd rájön h mit vesztett nem?
2012. márc. 25. 16:08
 6/15 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz tenni!Ha annyira szeret akkor vissza talál hozzád,lehet próbálkozni szép finoman.De adjál neki időt.Még várjál 1-2 hetet és utánna próbálkozzál.Amíg egy roncsot lát benned addig nem fogod magadhoz hódítani,szedd rendbe magad és utánna próbálkozzál és akkor még vonzóbb is leszel neki.Ne foglalkozzál azokkal akik azt mondják hogy hagyd elmenni,ne hagyd,de hagyjáll időt magadnak is és neki is.
2012. márc. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
ezt teszem...kjét hete szakitottunk...csak a legjobb baránőmnek mondhatok el mindent neki sirhatom ki magam....ő csak egy boldog külsöleg megváltozott lányt lát....az idő az nekem is kell..remélem engem választ mert 10 honapot nehezen felejtenék el...és nem érdekellnek azok akik lebeszélnek rola...köszönöm:))
2012. márc. 25. 16:20
 8/15 anonim ***** válasza:
10 hónap hidd el, nem olyan sok. ha azt érzi, hogy folyamatosan neki akarsz imponálni, akkor azzal szerintem még jobban elijeszted. ismerkedj másokkal.
2012. márc. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
reménykedjek még? előfordulhhat h visszajön mert rájött h nagy hiva volt?
2012. márc. 25. 16:34
 10/15 anonim válasza:
Furcsa a padtársammal/barátnőmmel ugyan ez történt.:O Ők is pont 2 hete szakítottak és nagyon kivan. Én neki is azt javasoltam, hogy próbálja elfelejteni meg most akárhányszor kimondja a srác nevét kap tőlem egy pofont.. xD Amúgy elhisszük hogy nehéz de próbáld meg te is ezt tenni. :)
2012. márc. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!