Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki írna nekem ötleteket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki írna nekem ötleteket, hogy felejtsek?

Figyelt kérdés
Volt barátnőm szakított velem 4 év közös együttlét után,ez már lassan fél éve.1-2 hónapig próbáltam terelni a gondolataim próbáltam lefoglalni magam mert új kapcsolatot még nem szeretnék de most megint rám tört ez az egész.Nagyon szerettem és voltak hülyeségeim pl elnéztem neki 2 megcsalást stb.Igyekeztem nem a szép emlékekre gondolni és tényleg ment ez így egy darabig de most megint úgy érzem h meg tudnék neki bocsájtani mindenért.Felejteni akarom és nincs semmi ötletem.Valaki help
2012. ápr. 3. 15:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Piáljál, csajozzál, lógj a haverjaiddal.
2012. ápr. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A pia fél éve még oké lett volna de ma már máshogy nézem és nem segítene.Sajnos hiába próbálok csajozni nem megy,sajnos egyáltalán nem érzem magam olyannak mint régen,haverok? hát lógnék velük de az egyetlen probléma az h mind hátba szúrt,szóval ennyit róluk.
2012. ápr. 3. 15:43
 3/13 anonim ***** válasza:

új hobbi, elfoglaltság

lefoglalod a tested és az elméd is, új barátokra tudsz szert tenni, stb. stb...

szerintem ez a legjobb megoldás: legyél olyan, amilyen mindig is akartál (tanulj meg zenélni, menj el gyúrni, fess, fotózz, tanulj nyelvet, ...)

2012. ápr. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Fotózni imádok és szívesen mennék csak sajnos pont most ment szét az is :S Rajzolással foglalom le magam mostanság,+ rászoktam éneklésre ami egész jó elfogaltság :D De folyamatosan eszembe jut és nem tudom kiverni a fejemből,pedig minden vágyam ez lenne végre.
2012. ápr. 3. 15:55
 5/13 anonim ***** válasza:
üdv a klubban! én is piálással próbáltam először felejteni, de inkább az idő segített ja és előtte jól leestem a padlóra, olyan roncs voltam egy ideig
2012. ápr. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Csalódtam már a 22 évem alatt párszor,de ekkorát még soha és ez eléggé padlóra küldött engem is.Pont róla nem gondoltam h képes véget vetni mindennek.
2012. ápr. 3. 16:03
 7/13 anonim ***** válasza:
Menj el gyúrni! Nagyszerű lelkidoktor. Lefoglal, kifáraszt (nem gondolkodsz pl. a csajon), célt ad az életednek, megváltoztatja a kiállásod és ennek következtében puncimágnes egy idő után!
2012. ápr. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egy cipőben járunk. Barátommal szakítottunk 1 hónapja. 2 és fél évig voltunk együtt, már az eljegyzést terveztük, összeköltözést stb... mikor azzal az indokkal szakított, hogy ő még élni akar. Mikor megesküdött nekem, hogy örökre, és hogy neki már nincs szüksége bulikra, csajokra. Hát akkorát csalódtam, hogy nem tudom képes leszek e ezek után egy könnyen megint megbízni valakiben. Barátaim nincsenek, mert feladtam miatta. Főiskoláról lemondtam, mert a közös tervbe ez nem illett bele... Egyszóval most itt állok, egyedül. De talán most lesz kiút a magányból. Mégis vannak olyanok akiknek még mindig fontos vagyok, így próbálok rájuk koncentrálni. Nagyon nehéz, én tudom milyen neked. De tarts ki, lesz ennél jobb is :) 19/L
2012. ápr. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ugyan ez volt velünk is,ő ki akarja élni magát meg h már nem szeret ami érdekes mert előtte lévő este még a karácsonyi ajándékokat tervezgettük h kinek mit veszünk,hol leszünk stb.Tavaly Novemberben szakított azóta full bunkó volt velem,sokszor kérdeztem h mi az oka a szakításnak de húzta és nem adott rá választ atán mikor nem kerestem 2 hétig írt h találkozni akar meg h mi van velem azóta én hülye meg belementem.Istenítette a mostani pasiját én meg beleuntam ebbe és volt egy kis balhé,azóta nem kerestem egyszer sem.Úgy éreztem h már nem szeretem és sikerült kiszeretnem belőle de most nem tudom h miért érzem megint azt h szeretem.
2012. ápr. 3. 21:10
 10/13 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok.

Hát látod nálunk ugyanez volt. Valentin napon megtudta enni a tortát, amit sütöttem neki és még a szemembe is mondta, hogy mennyire szeret. Rá egy hétre szakított, hogy ő már nem úgy érez irántam. Én hülye meg mondtam hogy legyen inkább szünet, aminek kb 2 hete lett vége, mert nem működött.

Soha nem fogom megérteni, hogy mért mindig azok szívnak, akik pont nem érdemelnék meg. Ilyenkor kívánom, hogy ők is érezzék át azt a fájdalmat amit ilyenkor a másiknak okoznak.

Hidd el nem érdemli meg a szerelmed, nála sokkal jobb társat is fogsz találni. Próbáld meg kizárni az életedből, ha ír, akkor ne azonnal válaszolj, és próbálj meg érdektelen maradni. Szép lassan, de elfogod tudni felejteni, lehet hogy majd épp egy másik lány segítségével. Éld az életed, és ne nézz hátra, csak előre. Remélem hamar jóra fordulnak nálad a dolgok :)

2012. ápr. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!