Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki írna nekem ötleteket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki írna nekem ötleteket, hogy felejtsek?

Figyelt kérdés
Volt barátnőm szakított velem 4 év közös együttlét után,ez már lassan fél éve.1-2 hónapig próbáltam terelni a gondolataim próbáltam lefoglalni magam mert új kapcsolatot még nem szeretnék de most megint rám tört ez az egész.Nagyon szerettem és voltak hülyeségeim pl elnéztem neki 2 megcsalást stb.Igyekeztem nem a szép emlékekre gondolni és tényleg ment ez így egy darabig de most megint úgy érzem h meg tudnék neki bocsájtani mindenért.Felejteni akarom és nincs semmi ötletem.Valaki help
2012. ápr. 3. 15:36
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Én is nagyon remélem h jobb lesz mostmár minden,kezd alakulni egy kicsit már.És adtál azért egy kis önbizalmat mert igazad van abban h nem érdemli meg a szerelmem :). Az volt a legrosszabb h náluk elváltak a szülei és az anyjával élt,ő meg persze folyton baszogatta mindenért itt nálunk anyámék pedig nagyon szerették és ők is nagyot csalódtak benne.Anyám mondta is h reméli soha nem lesz boldog :) De már egy ideje én is ezt kívánom. Megpróbálok előre nézni amennyire csak tudok :D
2012. ápr. 3. 23:06
 12/13 anonim ***** válasza:

Nálam teljesen ugyanez. Anyu fiaként tekintett rá, és óriásit csalódott benne.

Nagyon helyes ahogy látod, így is kell. Bárcsak több ilyen pasi lenne, mint amilyen te is vagy :) Remélem most már mindkettőnkre rámosolyog a szerencse :)

2012. ápr. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Reméljük :) Egyenlőre azért még nem tudok úgy előre nézni h kapcsolatom legyen de majd idővel.Azért bevallom szoktam még nézni az adatlapját,persze ő letiltott de megoldottam,vannak néha olyanok nála amik a kapcsolatunk alatt kettőnknek sokat jelentett és azért gondolom nem is annyira boldog mint ahogy azt mondta :) De jobb ez így nélküle,legalább nyugodt életem van :)
2012. ápr. 4. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!