Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez így normális vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így normális vagy csak nekem furcsa?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy lánnyal nem rég. Egy találkozó alapján megíttélt, hogy attól, hogy helyes pasi vagyok neki nem kellek, mert beképzelt öntelt vagyok és nem értem én őt meg. Na ezen kiakadtam mert aki ismer az még sose mondott ilyet rólam épp elenkezője vagyok ennek... Azóta látni sem akar. Teljesen értetlenül állok ehhez pedig a találkozón is úgy viselkedtm ahogy általában szoktam csak kicst jobban kicsíptem magam mégis egy első randihoz illően. Aztán jól megkaptam utána a magamét, pedig mikor vele voltam kérdezem mit kér éhes-e meg ilyenek azt veszek neki amit kér, elmondtam neki mennyire fontos nekem és igazán szeretem stb. Ott még ő is oylan kedves aranyos volt csak utána még msn-en dumálgattunk és ezeket olvasta rám. Próbáltam rávenni, hogy találkozzunk, de képtelenség. Szerintm ennyiből nem lehet megismerni a másikat, nagyon félre ismert ezek szerint :S Egyáltalán még próbálkozzak nála, hogy találkozzunk vagy elég felesleges? EZ így normális ahogy ő gondoja a dolgokat? Kiborított a dolog, mert én meg szerelmes vagyok belé.
2009. jún. 16. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok? mert ebből nekem úgy tűnik,hogy a lány még elég gyerekes, esetleg csak szórakozott veled és így akar lekoptatni,hogy rád keni,mintha te lennél a rossz. Szerintem hagyd őt a csudába és keress egy értelmesebb csajt.
2009. jún. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes foglalkozni a csajjal, elég kétszínűnek tűnik,ha jópofizik veled,aztán meg lehord...ráadásul a szemedbe se meri mondani a dolgokat.
2009. jún. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
17 vagyok ő meg 14
2009. jún. 16. 15:15
 4/8 anonim ***** válasza:
lehet hogy ez a lany nem eleg erett hozzad kepest,ne foglalkozz vele ,keress magadnak egy rendesebb lanyt,jobban jarsz egy masik lannyal
2009. jún. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hidd el, nem vagy szerelmes.
2009. jún. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hm szerintem egy 14éves csaj még maga sem tudja mit akar
2009. jún. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyszer dugni aztán dobni,

Ha van eszed ezt teszed!

2009. jún. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

16:23 - :DDD

Ezt le is mentettem :D

2009. jún. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!