Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ilyenkor is én nyeljem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ilyenkor is én nyeljem le a békát?

Figyelt kérdés

A páromnak,ha rossz napja van mindig rajtam vezeti le... Még ha nem is miattam van a baja... Mindenki mással jól viselkedik,velem meg olyan bunkó,azt se mondja,hogy szeret,ha kérdezem csak azt mondja jó vagy azt,hogy ja... De mással tényleg kedves,hülyéskedik vele,engem meg le se sz*r. Tiszta flegma,holott én még akkor is a kedvében járok. Ha mondom neki,akkor meg mit hisztizek,meg olyan hisztis vagyok... Ha elmondom neki,mi a baj,akkor is mit hisztizek..még neki áll feljebb. Annyira megbánt ezzel.. :/ Még én érzem magam emiatt rossznak..ha elsírom magam,akkor kezd normalizálódni,de másnap megemlítem és akkor meg már hisztis vagyok...

22 hónapja járunk,ő 19/F én 17/L. (szakítani nem akarok)


2012. ápr. 3. 19:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Hát azért tegyél fel magadnak egy kérdést! Ilyen emberrel akarsz te együtt leni ?? És ha elkezd ütni akkor is csak hagyod magad ?
2012. ápr. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
*lenni
2012. ápr. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Sosem ütne meg,azt tudom róla... :)
2012. ápr. 3. 19:50
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Ha szar napja van, akkor hagyd békén, legyen neki igaza. Nem kell ezt túlkomplikálni, ne húzd tovább az agyát, csak egyszerűen hagyd lenyugodni.
2012. ápr. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De olyan rossz,hogy nem mondja hogy szeret... :/ Van mikor ki se tudnám kerülni,mert náluk vagyok... :/
2012. ápr. 3. 19:59
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem kell mondania, hogy szeret. Másképpen szeret mindenki, lehet, hogy ő jobban szeret, mint aki állandóan nyalakodna veled, oszt mondogatná, hogy "szeretlek". Biztos volt veled rendes is valamilyen módon, az nem elég bizonyíték arra, hogy szeret? Én pl inkább lennék olyan lánnyal, aki teljesen semlegesen viselkedik velem a mindennapokban, mint egy olyannal, aki állandóan ölel, de közben a pofám előtt spanol nálam jobban kinéző csávókkal.
2012. ápr. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem állandóan mondom neki,csak,ha elköszönök,akkor mondom,de még akkor se. :/
2012. ápr. 3. 20:14
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélnetek kéne. Kérd meg hogy ne szóljon közbe, mond meg neki mit érzel és amikor válaszolni akarna hagyd ott. És nyugodtan a fejéhez vághatod hogy ezt más lány nem igen tűrné.
2012. ápr. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szerintem nagyon jól tudja... Vele nem nagyon lehet ilyenekről beszélni,mert eléggé lelkiismeretes vagyok,és így is-úgy is én érzem magam rosszul. :/
2012. ápr. 3. 20:21
 10/12 A kérdező kommentje:
az a legrosszabb,hogy csak velem beszél bunkón,mással nem,és ez esik rosszul :/
2012. ápr. 3. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!