Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti barátkoztok úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti barátkoztok úgy lánnyal, hogy nem akartok tőle többet?

Figyelt kérdés

Mert itt is olvastam már kommentelőt, hogy nektek a lányok nem barátnak kellenek, hanem pákrapcsolatra...

Meg a bátyám is mondta, hogy egy fiú nem barátkozik olyan lánnyal aki nem jönne be stb.


2012. ápr. 3. 19:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
de én barátkozom olyanokkal.
2012. ápr. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
voltak lány barátaim...
2012. ápr. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
persze
2012. ápr. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen, egyfolytában ezt teszem, csak sokan messze laknak.
2012. ápr. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Csak úgy direktbe nem kezdem el keresni olyan lány társaságát,aki nem jön be. Viszont ha ő keres engem,azt szívesen veszem,tehát ha nem is jön be,de látom,h rendes lány,és jól el tudok vele beszélgetni,akkor barátkozom vele,miért ne.
2012. ápr. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

barátkozás és barátkozás között is rengeteg különbség lehet.

mondjuk ha az iskolában vagy bárhol barátkozok egy lánnyal és nem tetszik akkor szimplán érdeklődő vagyok, ha valami érdekel megkérdezem stb... ha tetszik akkor jóval érdeklődőbb vagyok, igyekszem több időt eltölteni vele, véletlenül összefutunk stb...

röviden: ha tetszik akkor igyekszem többet találkozni vele, ha nem akkor nem.

2012. ápr. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
többel is
2012. ápr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Milyen mesében van ez a kérdés feltéve? :D
2012. ápr. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 lila nyuszi ***** válasza:
Sajnos barátkoznak úgy is.
2012. ápr. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség! Sok lány barátom van és különbözőek kinézetre, személyiségre is. És tényleg csak haverok!

18/F

2012. ápr. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!