Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk ti baratkoztok csak ugy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk ti baratkoztok csak ugy egy olyan csajjal jobban akitol nem akartok semmi komolyabbat?

Figyelt kérdés
Nallam az a helyet h egyik baratommal nagyon jo kapcsolatba keveredtem, nagyon sok mindend megbeszelunk es mondta is h masnak meg sosem mondott el ennyi mindent, viszont ugy tudtam h egy masik csaj tetszik neki, tehat most lehetseges h tenyleg csak baratibol kozeledjen?
2012. febr. 12. 20:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hát, nekem egy lány "barátom" sem volt...ha volt is annak célja volt.Szóval szerintem nem meri megmondani ,hogy tetszel neki.
2012. febr. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Sose lehet tudni,de barátságból könnyen lehet szerelem is, ha nem engeded magadhoz közelebb,nem fogod megtudni,és nem lesz semmi...
2012. febr. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudom, hogy bejövök a lánynak viszont nekem ő nem tetszik, akkor nem barátkozok vele, nehogy bármiféle félreértés legyen később belőle. Szerintem így korrekt.
2012. febr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
De amugy ,hogy beszél veled?miről beszélgettek?ez sokat számit.
2012. febr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 bozontosborz ***** válasza:
friend zone
2012. febr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha éppen nincs párom szoktam lányokkal barátkozni, köztük is van érdekes ember. Ha alakul valami az csak a ráadás.
2012. febr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Amúgy neked bejön a fiú? Mert attól is sok függ, ha nem érzi,h bejönne neked,akkor szerintem nem barátkozna.

De van,h tényleg csak barátiből közleldik,ha mondjuk nagyon kedveli a személyiséged,de abból si lehet szerelem,rajtatok múlik,mit akartk

2012. febr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Hu hat igazabol nagyon rendes mindig a szemembe nez ha besszelunk , habar nem tudom ez mennyire szamit , mondta h olyan jo h vagyok neki meg szokott neha bokolni de tokre nem egyertelmu vagy csak nekem,ezert kerem a tanacsokat es koszonom h ennyien irtatok ra
2012. febr. 12. 20:34
 9/19 anonim ***** válasza:
Én például szeretek barátkozni lányokkal úgy hogy csak simán barátság de ennek ellenére szoktam bókolni szerintem ez jó
2012. febr. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
A temaink eleg valtozatosak, tv musorok,film,zene,volt programok kibeszelese,kovetkezo progik megbeszelese, problemaink terveink az elettel stb
2012. febr. 12. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!