Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a barátom, nem szeret velem csókolózni?

Figyelt kérdés
Nem azért, mert engem nem szeret, hanem mert azt mondja, hogy nyálas... A kis szájrapuszikkal amúgy semmi baja. De én őszintén szeretném olyan yagyon megcsókolni. Persze nem elsőre, szépen, lassan. De lehet ezen segíteni?
2012. ápr. 4. 13:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
van olyan pasi, aki nem szeret smárolni. ezzel nem nagyon tudsz mit csinálni
2012. ápr. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%
moss fogat
2012. ápr. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el!
2012. ápr. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok?


Ha 15-16 alatt, akkor szerintem még éretlen hozzá, és nincsenek komoly érzelmei. Később még simán megkedvelheti a csókolózást, de most így kell elfogadni...


Ha viszont idősebb, akkor szimplán nem szereti, zavarónak tartja, nem vált ki belőle pozitív érzéseket - sajnos tényleg van ilyen, aki ezt nem szereti, ezzel nem nagyon lehet mit kezdeni. Biztos szeret, hiszen ez nem a csókon múlik - sokan szerelem nélkül is simán smárolnak szinte bárkivel.

2012. ápr. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ez elég fura. engem biztosan nagyon zavarna. próbáltátok már, vagy csak mondja?
2012. ápr. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Amazone válasza:
78%

Vannak olyanok, akik nem szeretnek smacizni. Idővel vagy megszereti, vagy nem. De sztem ezt nem nagyon tudod te befolyásolni. Fogadd el, ha meg nem megy, akkor nincs helye köztetek kapcsolatnak.


Nekem volt olyan pasim, aki megcsókolt ha ketten voltunk, de ha valaki volt ott, akkor nem. Nah én ettől másztam falra, mert én akkor akarok csókolózni, amikor jól esik.

2012. ápr. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
14:20 as: hogy próbáljam meg? rávegyem? én tegyem meg?
2012. ápr. 4. 14:51
 8/10 A kérdező kommentje:
meg nekem nem kellene nyelves csók... Csak egy olyan hosszabb "ajkas" csókkal is beérném.
2012. ápr. 4. 14:54
 9/10 anonim ***** válasza:

A barátod nagyon nagyon éretlen ehhez!!!

Mond neki h ha ő nem akar akkor én bevállallak! :D

Csókolózni isteni jó dolog! Nyállal mindennel együtt!!!!

2012. ápr. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gyere hozzám, én imádok csókolózni fiú létemre! :P
2012. ápr. 5. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!