Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikertelen pasik! Akiknek nincs bnőjük. Milyen szöveggel szoktatok odamenni lányokhoz és milyen helyeken?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 4. 15:28
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Többször ne kérdezd meg ezt légyszíves.
2012. ápr. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
szükségem lenne normális válaszokra, az előző kérdésem törölték
2012. ápr. 4. 15:33
 3/10 anonim ***** válasza:
figyelj, az első dolog, hogy menj oda... akik itt nyekeregnek azok ezt se teszik meg.
2012. ápr. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Általában azért sikertelenek, mert nem próbálkoznak normális helyen, vagy nem próbálkoznak egyáltalán.
2012. ápr. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én olyanoknál szoktam próbálkozni, akiknek ismerősök mutatnak be, mert teljesen idegen lányok szóba se állnak velem a külsőm miatt. Ilyeneknél pedig mindig barátság lesz belőle, szintén a külsőm miatt.
2012. ápr. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De hogyan kezdeményezel az ismerőseid ismerőseinél?
2012. ápr. 4. 15:44
 7/10 anonim ***** válasza:
Volt akit randira hívtam, volt akinél rákérdeztem h van-e esélyem, de az eredmény ugyanaz. Nem az a lényeg, hogyan kezdeményezel, hanem h külsőre tetszel-e a lánynak.
2012. ápr. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha csúnyának tartod magad külsőre, miért nem próbálkozol csúnya lányoknál?
2012. ápr. 4. 17:41
 9/10 anonim ***** válasza:
Csúnya lányoknál is próbálkoztam már, de csúnya pasi nekik se kell.
2012. ápr. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Így van még a csúnya lányoknak sem kell csúnya pasi, magam is tapasztalom.


EGyébként nekem sem kell csúnya lány, csak olyan, akihez vonzódom külsőleg is, főleg mióta egy csúnya lány utasított el a legdurvább módon.


Azért sem próbálkozom csúnyáknál. Meg én sem vagyok csúnya, inkább átlagos pasi, de ezek a mai lányok túlságosan is sokat képzelnek magukról és erről a sok szánalmas pasi tehet, aki f@szbukon agyondícsérgeti őket a képeiket látva.


Én direkt nem lájkolom, meg enm írok semmi szépet ezeknek a lányoknak, mert nem érdemlik meg, nekem meg úgysem lesz haszon belőle, ha az ő amúgy is magasan szárnyaló egójukat még tovább emelem. -.-"


Majd mire jól megszedem magam pénzzel, akkor majd jöhetnek hozzám könyörögve, hogy vegyem el őket feleségül meg csináljak nekik 5 kölyköt, de akkorra én már egy kevésb szép, ámde jellemre gyönyörű teremtés büszke párja leszek. -.-"

2012. ápr. 5. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!