Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan személy, aki úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan személy, aki úgy határozott hogy sikertelen párkapcsolatai után egyedül folytatja tovább?

Figyelt kérdés

Én egyelőre így élek lassan 1,5 éve. 26 vagyok. Időt hagyok magamnak mig kijövök ezekből a párkapcsolati válságokból...

másrészt az is érdekel aki végleg az egyedüllét mellett döntött


2011. febr. 7. 12:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Az ember társas lény Drágám, ne csinálj hülyeséget!
2011. febr. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudom, de könnyű mondani:(
2011. febr. 7. 12:52
 3/10 anonim válasza:

Jól értem, hogy tudatos döntésed az, hogy egyedül akarod folytatni az éltedet, huszonhat évesen?

Mit teszel azért, hogy egyedül maradj?

2011. febr. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem jól érted...most nincs pasim másfél éve...de még lehet
2011. febr. 7. 13:31
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen. Tenni éppenséggel semmit sem kell. Pont ez a lényeg. Én 33 vagyok most és 2001 óta nem voltam kapcsolatban. Nem keltem fel senki figyelmét, nem küzdök hogy "trendi" legyek, s nem tartom el olyan elvált anyukák gyerekét akik a huszas éveimben magasról tettek rám mint férfire, mos pedig jó lenne a normális srác. Élem az életem és nem érdekel az egész feszült megfelelni vágyás a többiek felé.
2011. febr. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Fú, hát van igazság abban amit írtál...elgondolkodtató.
2011. febr. 7. 13:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát legalább valakit elgondolkodtat a dolog. A tévénézés helyett az emberek visszaszokhatnának egy kicsit a gondolkodásra ahelyett hogy csak szívják magukba a "médiahullámot".
2011. febr. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én úgy határoztam... Csak aztán máshogy alakult.
2011. febr. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nekem inkább csak próbálkozásaim voltak, de mindig pocsék vége lett. az elkövetkezendő 1-2-3 évben nem akarok senkit, az biztos.

23f

2011. febr. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Mentifantezsvér ***** válasza:
16 vagyok...első barátommal mióta szakítottunk nemvolt senkim..úgy döntöttem elöttem az élet és ráérek késöbb bajlódni a fiukkal :)
2011. febr. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!